Új válasz 
Zenéim
2011-01-01, 22:34
Üzenet: #1
Lightbulb Zenéim
most megmutatnám első szerzeményem, kérnék ötleteket, mit hogyanmásképp stb.

Válasz idézéssel
2011-01-02, 10:09
Üzenet: #2
RE: Zenéim
A zenei elgondolás és téma az szerintem nagyon jó. Ami ráférne az egy sávonkénti fx-zés és egy nagyon jól eltalált master. Ha jól hallom NEXUST használtál és így gyárilag egy kicsit nyers. Nekem ami viszont nem jött be és olyan sántítosan hangzik ennek Arp vagy Tg-nek a ritmusa. Szerintem egy pár alkalommal nem igazán illik belle így. De ez szubjektív vélemény. Amúgy további ilyen jó alkotást.
Válasz idézéssel
2011-01-02, 11:45
Üzenet: #3
Hát szerintem a basszus inkább trance az elején Smile Az elgondolás valóban nem rossz, de nekem kicsit sok a dallam benne, valami változatosságot bele. Kicsit emlékeztet saját magamra, régebben ilyenekkel próbálkoztam én is Big Grin A legnagyobb gond, hogy nem nagyon van master.
Válasz idézéssel
2011-01-02, 11:54
Üzenet: #4
kösz az építő kritikát arra én is gondoltam hogy sok benne a dallam megpróbálok kicsit alakítani rajta, a nexust mivel lehetne egy kicsit feldobni szerintetek hogy ne legyen olyan nyers?
Válasz idézéssel
2011-01-02, 11:59
Üzenet: #5
Nagyon érdekes ez az FX megoldás, meg a limiter, vagy valami bekavar. Hullámzik és szaggat a hangerő. Ha már remixelsz, akkor válts másik hangszerre, mert ez pont olyan mint az eredetiben. A bass 1:13-tól nagyon faja és még úgy jó is ez a limiteres valami, mert olyan sidechain érzést kelt. Jó lesz ez, de a felépítésen még változtass, ha már nem teszel bele éneket. (Azt hiszem a Dota elérhető. Bár egyenlőre még nem tanácsolom az acapella-t, majd ha már minden jól megy.)
További hasonlóan jó alkotást!
Válasz idézéssel
2011-01-02, 17:32 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-01-02 - 17:33. Szerkesztette: Haliday.)
Üzenet: #6
Hát használhatód a belső effektjeit, de 'fruity free filter' Maximus (ha van) commpressorok, Buzz generator különböző elemeivel. A legbiztosabb megoldás a kisérletezés. Csak időt kell rá szánni. Hajrá.Big Grin
Válasz idézéssel
2011-01-05, 19:58
Üzenet: #7
http://data.hu/get/3367960/Basshunter_DotA_v2.mp

Úgy gondoltam hogy az előzőhöz képest annyi mindent módosítottam hogy most tartok egy szusszanást és kikérem a véleményeteket
Válasz idézéssel
2011-01-05, 21:01 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-01-05 - 21:01. Szerkesztette: Haliday.)
Üzenet: #8
Nincs ott semmi javítsd a linket.
Válasz idézéssel
2011-01-05, 21:05 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-01-05 - 21:12. Szerkesztette: Choonty.)
Üzenet: #9
ird utánna hogy 3
most nézem hogy ez még egy régebbi Sad mindjárt töltöm a legfrissebbet és dobom a linket
- itt a helyes link
Válasz idézéssel
2011-01-05, 21:40
Üzenet: #10
Már sokkal jobb. De néha olyan érzésem van ha nem volume gombbal játszol akkor tuti, hogy a bass és a lábdob ugyanazt az effektet használja, mert amikor egyszerre megszolalnak kioltják egymást és felezik a hangerőt. Szerintem a bass sávra rakjál EQ2-t és vágd le a baszus tartományát 30 vagy 40 Hz nél. Sokszor nagyon búg csak. Amúgy meg, hogy a bass is meg a láb is, hogy szép legyen tegyél rájuk Fruity Free Filther-ből a Highselfet. Meglátód lesz felhangja mind a kettőnek és sokkal szebben fognak szólni. De jó uton haladsz továbbra is. További jó munkát hozzá.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás