Új válasz 
zenéim
2011-01-19, 12:02 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-11-08 - 19:51. Szerkesztette: Tau.)
Üzenet: #1
zenéim
Trance a lelke mindennek
Sziasztok, szeretnék megkérni egy moderátort, hogy a régi témám törlésre kerüljön. Új lappal szeretnék indulni. Hosszú idő után végre befejeztem egy zeném, Abletonnal. A stílus trance, egy kis balearicos beütéssel, remélem nem okozok csalódást senkinek. Jó hallgatást, és várom a kritikákat véleményeket, köszönöm! Blush
youtube:
Válasz idézéssel
2011-01-19, 15:32
Üzenet: #2
RE: zenéim
Nagyon jó a zenei elképzelés, tetszik!
Az összhatás viszont nem a legjobb: túl van kompresszálva az egész.
A lekeveréslre és a masterre fordíts még időt!
További hasonlókat!

A régi témáddal kapcsolatban írtam privátot.
Válasz idézéssel
2011-01-19, 18:15
Üzenet: #3
Ügyes új váltás. Csak így tovább. A cím egy kicsit furcsa az után, hogy új lappal indulsz, mert akkor már vége is? A masterre csak annyi, hogy egy picit túl van hajtva szerintem is. Megéri egy új keverés, de a többi jó lesz.
Válasz idézéssel
2011-01-20, 09:08
Üzenet: #4
Hali!

Kicsit a "refrén" rész ( lassítósáv) olyan mint ha valami meditációs zene lenne, de mikor visszajön a lendület, ismét tetszik a dolog! Tetszik benne az a medi rész is, de talán más hanggal!
Ez az én véleményem, de lehet, hogy te szándékosan így akartad, akkor elnézést!
Sok sikert a zene pályán!
Jó irányba haladsz!

Smile

Zac R
Válasz idézéssel
2011-01-20, 17:23
Üzenet: #5
Tényleg jó! Ha ezen a vonalon maradsz akkor sok sikert, mert szerintem lenne bőven, de ezt már írtamSmile egyedül a keverésre kell odafigyelni még, nagyon.
Gratu!
Válasz idézéssel
2011-01-24, 20:49
Üzenet: #6
Köszönöm értékeléseket, javítani fogok a hibákon! Smile Garantálom, maradok a vonalon! Smile
Válasz idézéssel
2011-11-08, 19:44 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-11-08 - 19:49. Szerkesztette: Tau.)
Üzenet: #7
A bakim után postolom ide a zenémet: Még mindig várom a kritikákat:

Válasz idézéssel
2011-11-08, 20:02
Üzenet: #8
Nagyon ügyes és szép zene, nekem ami hiányzik belőle és hallgatása közben odahallom, hogy a dob rész alatt valami szép hanggal megerősíteni a dallamodat ami még jobban kiemelné és ez által karakteresebbé is tenné mivel egy idő után néha egy picit monoton. De amúgy így tovább, mert jó munka.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-11-09, 16:38
Üzenet: #9
Jó kis zene!Smile Nyugis, lazulós, mégis veretős. A dallamot én is néhol úgy érzem hogy ki is lehetne emelni, de akkor egy teljesen más zene lenne szerintem, így is elég 'szállós'Smile
Válasz idézéssel
2011-11-12, 23:43 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-11-12 - 23:45. Szerkesztette: Tau.)
Üzenet: #10
Igen lazulósra szerettem volna ezt most, köszönöm a hozzászólásokat
A bemutatkozása, Antoosnak hála: Smile

Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás