Új válasz 
zenéim
2012-05-15, 15:10
Üzenet: #31
RE: zenéim
A dallam az marha jól szól, személy szerint 2:39-nél az újra bejövő dobot dinamikusabbá tenném Smile Összességében nem rossz, sőt... Big Grin
Válasz idézéssel
2012-05-15, 16:09
Üzenet: #32
Nem tudom milyen igényeknek kéne megfelelned a versenyen, de engem annyi zavart csak, hogy a második részben szerintem kicsit a zenei összhatás szétnyomja a vokált. Ott úgy érzem nincsenek balancba egymáshoz képest a hangok. De ez csak az én meglátásom. Amúgy összeségében ügyes munka.Cool
Válasz idézéssel
2012-05-16, 18:15
Üzenet: #33
Jó zene lett összességében, az elgondolás tetszik, viszont az összhatás néhol rossz. A basszus már önmagában is nagyon odavág, ami jó dolog, viszont a dallamot is elnyomja, talán 3:08 körül éreztem azt hogy a kis bejövő dallamot elnyomja teljesen, talán eq + kis kompival rendbe lehetne hozni hogy megtűrjék egymást. A másik dolog a vokál, amit hiányoltam az ilyen jellegű zenéknél megszokott is hogy szinte úsztatják rajta, szép nagy tér neki, kicsit hosszabb delay, amitől szinte felül a vokál az erős alapra, de ez a megoldás sem rossz csak nekem kicsit furcsa. Egyébként ilyen zenére mondom azt hogy bátran lehet vele nevezni, nálam befutók között lenne az biztos!
Válasz idézéssel
2012-05-16, 19:45
Üzenet: #34
Igen, Haliday, és Daemon, sajnos masterrel vannak gondok. Az a része még nem tiszta számomra, illetve a hangrendszerem sem a legjobb, egy logitech HW 6000, nem éppen erre a célra készült! Big Grin Ha van valami jó oktatóanyagotok a jó masterhez, akkor azt szívesen veszem! Amúgy Abletonban íródott!

Köszönöm az építő kritikákat! Smile
Válasz idézéssel
2012-06-01, 10:23
Üzenet: #35
Egy újabb remixversenyes munkám:

Várom a véleményeket, és ha valaki segítene a szavazásban azt is várom! Smile

Köszönöm!

Válasz idézéssel
2012-06-01, 16:19
Üzenet: #36
Tetszik. Ügyes munka, de a recsegést meg kell szüntetned, a mély nagyon torzít Wink
Válasz idézéssel
2012-06-01, 16:41
Üzenet: #37
Igen? :O Ne szívass Big Grin Mivel hallgatod?
Válasz idézéssel
2012-06-01, 16:50
Üzenet: #38
Zenh. HD 555-ös fülessel Smile
Válasz idézéssel
2012-06-01, 16:54
Üzenet: #39
Nem értem, nálam nincs gond! nekem a 205-ös van, és másnás sem jött elő. Kivi leszek másnál lesz e gond! Confused
Válasz idézéssel
2012-06-08, 07:58
Üzenet: #40
Maga az ötlet kiváló.. De a kick az nálam is érdekesen szól..
meg néhol elnyomják egymást a hangok. De amúgy oké Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás