Új válasz 
Zenéim
2011-01-20, 04:39
Üzenet: #1
Zenéim
dogeiz a.k.a. DZ

Out Of Time:
http://www6.zippyshare.com/v/19219933/file.html

Ezt még nagyon az elején csináltam, nincs semmi effekt, master vagy arányosítás rajta. Ha megtanultam valamelyest masterelni talán befejezem.

Melancholy:
http://www15.zippyshare.com/v/12427989/file.html

Ezt a múlt héten írtam, amikor kicsit "összegyűltek a dolgok". Effekt még ezen is minimális.

Vélemények? Smile
Válasz idézéssel
2011-01-20, 05:30
Üzenet: #2
RE: Zenéim
Ha te is tudsz róla az jó, mert nagyon el kéne mind a két számnál. Az ötletek nem rosszak, de szerintem a Melancholynál vagy más baszt használj vagy told fel egy oktávval mert semmi nem vehető ki belőle csak egy torz brummogás.
Válasz idézéssel
2011-01-20, 09:01
Üzenet: #3
Hi!

Zac R vagyok!

Gratulálok!
Ügyes munkák! Jó hangzásvilág... nekem személy szerint a Melancholy jobban tetszett!

Sok sikert a zenei világban!
Válasz idézéssel
2011-01-20, 18:42
Üzenet: #4
Ahhoz képest, hogy a második zenét, szerintem nagyon jó Smile Picit gondok vannak szerintem a felépítéssel. Ahogy bejött a zongora azthittem h lesz valami melody, talán azzal jobban hangzott volna Smile
Válasz idézéssel
2011-01-23, 18:30
Üzenet: #5
Köszi a véleményeket!
Válasz idézéssel
2011-03-19, 13:41 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-03-19 - 13:41. Szerkesztette: dogeiz.)
Üzenet: #6
Itt a legújabb szerzeményem, amin a héten dolgoztam, még nincs befejezve, de kíváncsi vagyok mit gondoltok róla:

Válasz idézéssel
2011-03-20, 08:29
Üzenet: #7
Nagyon jó muzsika csak megondoltan folytasd, mert első hallásra a vezér dallamod sláger gyanus de mivel két perces és a végére szerintem elfogyott egy kicsit az ötleted így könnyen lehet innét elrontani. És szerintem a hangerőkön balance-oz jobban mert nagyok az eltérések egymástól és finomabban kéne megszólalniuk. Jó folytatást hozzá.Cool
Válasz idézéssel
2011-03-21, 21:09
Üzenet: #8
Csatlakoznék az előttem szólóhoz Big Grin Teljesen osztom a véleményét. Én még annyit tennék hozzá, hogy én egy kicsit erőteljesebb Kick-re számítottam. De amúgy tényleg jóra sikeredett maga a dallam is. Fülbemászó Smile
Válasz idézéssel
2011-04-05, 13:37
Üzenet: #9
Köszi az észrevételeket! Alakítgatom, kísérletezgetek még, kicseréltem a kick-et is. Jelenleg itt tart a projekt, de még nincs befejezve:

és elkezdtem egy másik zenét is, azzal most itt tartok:

Talán észrevehető, legjobban a számok felépítésével küszködöm, ilyen 1-2 perces elkezdett projektekből illetve elmentett dallamokból van jópár, de egyelőre nagyon nehezen tudok befejezni egy-egy számot.
Válasz idézéssel
2011-04-05, 18:48
Üzenet: #10
Továbbra is jó muzsika de változatosabbra rakd a zongora dallamot főleg az akkord ritmusnál kéne valami variációkat bevinni.

A második is jó kezdés csak az effektezése nagyott eltúlzott lett főleg a magas irányában már majdnem élvezhetetlen a zogora és a dob egy része. Arra figyelj majd szerintem.Cool
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás