Új válasz 
Zenéim
2012-06-18, 15:31
Üzenet: #91
RE: Zenéim
Készülget a trance zene most már vagy 3 hete csiszolgatom amikor van rá időm és kedvem , kíváncsi vagyok a véleményekre : - hogy szól , - a felépítés eddig milyen , - kell e valamit állítanom

ÍME : Tomiieka - Imperfective Idea
Válasz idézéssel
2012-06-18, 15:47
Üzenet: #92
Szia!
nekem bejövős, és -bár fülessel hallgatom- szépen szól. És szerintem elég jól össze van rakva, ami 2/3-nál bejön zongora, azt keveslem mert nagyon kellemes és meghatározó atmoszférát teremthetne. Szerintem, de hallgatóság válogatja.
üdv
Válasz idézéssel
2012-06-19, 04:55 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-06-19 - 05:21. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #93
a sztereó teret lehetne kicsit dinamikusabba tenni (jobban szétszórni a hangszereket a térben, és változtani a pozíciójukat, szal valami dinamikus panning), nálad mintha tökig lenne húzva a stereo widening poti (szól minden a hátam mögül), és úgyis marad, szvsz a ChorX-nek szedd le a demóját, és nézd meg a preset-eket http://www.xils-lab.com/pages/ChorX.html, , pl. az alábi Andrew Rayel számban is ott van amit nálad hiányolok : a játék a térben Tongue Smile

meg lehetne,én megrpóbálnám Smile , a hangerőt-dinamikát növelni (lásd tied vs youtube cucc), próbáltad a párhuzamos kompressziót (is), ha nem : pl. a PSPaudioware PSP Vintage Warmer 2-ben alapból ott van mint opció
Válasz idézéssel
2012-06-19, 05:35
Üzenet: #94
főleg a leállás , nagyon életteli, ez tényleg zsír , ja az enyém csak pötyögés ehhez képest Big Grin
Válasz idézéssel
2012-06-19, 14:57
Üzenet: #95
Fentebb a lényeget leírták már viszont még annyi, hogy nekem a közepétől néha olyan érzésem van mintha zeneelméletileg összeakadnának a dallamok váltásai. Aztán lehet, hogy csak a delay okozta hatások csapnak be.
Válasz idézéssel
2012-06-19, 15:19
Üzenet: #96
Nekem is fura érzésem van a magas kisérő dallamtól, azt csak úgy alakítgattam hogy kövesse az akkordokat , de olyan hangzást előállítani mint abban a klipben van egy kicsit magas léc nem ? Undecided
Válasz idézéssel
2012-06-19, 17:58 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-06-19 - 18:07. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #97
(2012-06-19 15:19)Tomiieka Írta:  Nekem is fura érzésem van a magas kisérő dallamtól, azt csak úgy alakítgattam hogy kövesse az akkordokat , de olyan hangzást előállítani mint abban a klipben van egy kicsit magas léc nem ? Undecided

sztereó tér manipuláció: javaslom füleld meg a Waves, S1,S360 (S1 Imager Stereo, S360 Imager/Panner) plugin-jait, lesz majd móka kacagás és füleknek csikorgatása... Big Grin (ill. gugli kereső: spatelizer kulcsszó)
Válasz idézéssel
2012-06-24, 06:11
Üzenet: #98
(2012-06-19 17:58)dchord Írta:  sztereó tér manipuláció: javaslom füleld meg a Waves, S1,S360 (S1 Imager Stereo, S360 Imager/Panner) plugin-jait, lesz majd móka kacagás és füleknek csikorgatása... Big Grin (ill. gugli kereső: spatelizer kulcsszó)

Izotope 5 -nek az imager pluginját használom, az mindent tud .Cool
Válasz idézéssel
2012-12-19, 06:49
Üzenet: #99
https://soundcloud.com/tam-s-g-rf-l/change-of-life-full
https://soundcloud.com/tam-s-g-rf-l/m-rt...familia-ha
új zenék ...
Válasz idézéssel
2012-12-19, 19:47
Üzenet: #100
A két zenéd közül a change of life tetszet jobban azt eredetibbnek éreztem. Jó track lett engem személy szerint csak az effekt játékodból lévő csúszások zavartak de lehet ezt direkt tervezted így. A neotonos sem rossz de szerintem ott főleg a fődallam hangszín választása nem lett szerencsés. Nem hozza át olyan űtősen a dallamot. Lehet megérné jobban trancesebb hangot választani.Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás