Új válasz 
Zenéim
2012-12-23, 09:20
Üzenet: #101
RE: Zenéim
kösz a kommentet! Hát igen a change of life-ban a vibrato féle lfo effekt kicsit szinkronizálatlan az ütemmel , így sikerült beállítani. Engem is zavar de a lovefilter-ben hiába van sinkronra állítva az lfo görbe akkor is ahogy automatizáltam , nem tudtam úgy beállítani hogy teljesen jó legyen .A Mártinak címü zenét pedig kifejezetten a barátnőmnek csináltam úgy hogy ott nem az átütő trance fűrészfog leadet éreztem megfelelőnek, hanem egy kicsit lágyabb akusztikus pánsíp hangot , ami jóval karácsonyosabb élményt ad , bár egy trance nem tudom mennyire lehet karácsonyos jellegű Smile
Válasz idézéssel
2012-12-23, 09:28
Üzenet: #102
(2012-12-23 09:20)Tomiieka Írta:  kösz a kommentet! Hát igen a change of life-ban a vibrato féle lfo effekt kicsit szinkronizálatlan az ütemmel , így sikerült beállítani. Engem is zavar de a lovefilter-ben hiába van sinkronra állítva az lfo görbe akkor is ahogy automatizáltam , nem tudtam úgy beállítani hogy teljesen jó legyen .A Mártinak címü zenét pedig kifejezetten a barátnőmnek csináltam úgy hogy ott nem az átütő trance fűrészfog leadet éreztem megfelelőnek, hanem egy kicsit lágyabb akusztikus pánsíp hangot , ami jóval karácsonyosabb élményt ad , bár egy trance nem tudom mennyire lehet karácsonyos jellegű Smile

Én nem is annyira a fűrész fogas hangzásra gondoltam. Amikor a stílust anno ajánlották nekem akkor még volt Roxy rádió. Ott inkább döntöen a Nexusban is megtalálható Trance gitár hangra gondoltam ami enyhén olyan bell-es hatású és ettől kicsit éteries a hangzása szépen simul a zenéhez. Ilyenre. Nekem még ez a trance tetszet meg a mostani fűrészes már nem feltétlen fog meg annyira. Viszont szerelmes zeneként szerintem az általam említett hangzás szép lenne.Smile
Válasz idézéssel
2012-12-23, 21:05
Üzenet: #103
A Neotonos feldolgozás tetszik Big Grin
Válasz idézéssel
2012-12-23, 21:28
Üzenet: #104
Most kiváncsivá tettél , ha a gépem közelében leszek ki fogom próbálni az általad javasolt hangot Rolleyes
Válasz idézéssel
2012-12-28, 07:27 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-12-28 - 07:28. Szerkesztette: Tomiieka.)
Üzenet: #105
Kicseréltem a hangszínt a Trance Guitar hangra, hát valamit valószínű nem jól állítottam be, mert a letömörítés után és a hifin való meghallgatáskór alig hallani a dallamot Huh
https://soundcloud.com/tam-s-g-rf-l/m-rt...lia-ha-elm
Válasz idézéssel
2012-12-28, 21:10
Üzenet: #106
Nagyon jó lett. Most már él a dallam. Az meg azért van mert picit hangosabb a lábdobod a kelleténél, amúgy jól hallani a dallamot. Ja és a fő hangszínen kicsit sok a magas, teltebbé kellene varázsolni. De ez már jó lesz amúgy. Ügyes.Smile
Válasz idézéssel
2013-01-08, 18:42
Üzenet: #107
Egy régi zene újrabepötyögve, kiváncsi lennék a véleményetekre, főleg a hangzásról és a dinamikáról . Huh
https://soundcloud.com/tam-s-g-rf-l/december
Válasz idézéssel
2013-01-08, 19:03
Üzenet: #108
Hangzásra és dinamikára is elég jó. Ami feltűnőbb, hogy nagyon üres még egy kis élettel kéne telíteni. A kezdése nem lenne rossz ötlet, viszont ott a lábdobot látványosabban kéne effektezni mert így elég szimpla hangzása van. Tehát tovább gyurható alapnak szerintem nagyon jó.Smile
Válasz idézéssel
2013-01-09, 17:17
Üzenet: #109
Na ez az a fajta Trance amit én nagyon szeretek! Igen az elején elég puritán a kick ,ami az összeségét illeti állat szám lesz belőle bár egy kis színezék azért még beleférne. Igaz most egy nem túl jó fejesen hallgatom ,de a tér mintha még kevés lenne szerintem , a többi része nagyon ok ....
Válasz idézéssel
2013-01-10, 12:04 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-01-10 - 12:05. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #110
fa*a lesz Big Grin, amit még próbálnék, hogy a dob és basszus dinamikáját mennyire lehet még növelni ill. testesebbé tenni őket - New-York kompresszióval, vagy limiter-el (vagy bevezetni egy új sub-bass réteget), ha Ableton Live-ozol és van fölösleges 25 ájród érdemes megvenni ezt a projektet, tanúságos ( http://nextproducers.com/10-the-upliftin...style.html )

Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás