Új válasz 
Zenéim
2010-03-25, 22:03
Üzenet: #31
RE: House Stílus
hát igen , evvel még sok munka van , leginkább egy kicsit még variálni akarom a leadet , és a leálásokat , kiállásokat megcsinálni és befejezni , és valami vocal kéne még ... az jó lenne bele szerintem ..
Válasz idézéssel
2010-03-27, 11:10
Üzenet: #32
En mondom..jo lesz ezTongue
Az a te kutyad az avatarban??
Válasz idézéssel
2010-03-28, 17:34
Üzenet: #33
Ez a legújabb, ez jóóBig Grin nekem tetszik, olyan minimalos beütése van, faja lett grat! Még picit a masteren változtatsz itt ott és készSmile
Válasz idézéssel
2010-03-29, 11:01 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-29 - 11:07. Szerkesztette: Tomiieka.)
Üzenet: #34
Lassan már végkép meghazudtolom a topikom címét , mert megint egy másik stílusban alkottam , nem akarok hülyeséget írni szerintem hand's up zene lett , szóval egy régi kedvenc dallamom szólaljon itt meg !

Cserháti Zsuzsa - Édes kisfiam (tomiieka hs 2010 remix)

A rossz master-t nézzétek el nekem , egy grundig füldugasszal csináltam ...
Válasz idézéssel
2010-03-29, 14:32 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-29 - 14:32. Szerkesztette: Nick Raver.)
Üzenet: #35
Hát ettol beszarok Big Grin Nagyon jó Smile Tongue Én már csak a vokált vártam de nemjott Confused De égyis jó Smile Még annyit hogy az az effect vagy nemtudom mi a leaden 1:21-22 ott nempaszol szerintem Smile
Válasz idézéssel
2010-03-29, 15:18
Üzenet: #36
hát én nem tom, de ez biztos nem hardstyle, de még csak handzup sem, mert ott nem használatos a hihat és a clap, legalábbis nem mint alap. Smile ink hardtrancenek nevezném Tongue

de am egész jó, gondolom a bass 3xosc-val lett csinálva, benny benassi stílusban. Smile a lead se rossz, dícsértem volna ha maradsz a hardstylenál és keémny kicket raksz alá. a közepe felé sok lett a snare, ami szakasz lezáró lett. a vokál volt tán a legnagyobb hiányosság, de legyen ez a legkisebb bajod Wink

azért így összeségében nem oly rossz WinkSmile
Válasz idézéssel
2010-03-29, 16:02
Üzenet: #37
Na ember ez nagyon súlyosshocked
Nagyon jó lett csak egy hatalmas gratulációt tudok nyúlytaniBig Grin
Válasz idézéssel
2010-03-29, 16:58
Üzenet: #38
Nem szoktam kommentelni olyan zenéket, amikhez nem értek, most mégis megteszem.
Ha a cineket még eq-znád picit (mert nekem olyan...nem is tudom Big Grin ), vagy méginkább ha rövidebb lenne a lecsengése..., na, az jó lenne.
A másik - és legfontosabb - dolog, hogy az "AUÍÍÍ" hangot Smile max. fél percig meghagyni, utána továbbgondolni, úgy hogy dallammá alakuljon, és abból folytatni a számot... Hmmm! Smile

Ez szubjektív, ne hallgass rám!

Amúgy az "alap"-hangulata 100-as! GaratulaExclamationExclamationExclamation
Válasz idézéssel
2010-03-29, 18:05 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-29 - 18:07. Szerkesztette: Tomiieka.)
Üzenet: #39
Köszönöm a dicséretet \ kritikát , régebben kezdő koromban még a scooter , mark'oh , groove coverage stb ... Játszották a zenei izlésem alapjait , csakhogy a réves élénkség is bejön , valószínű ezeknek a keveréke lett ez a kemény trance feeling ... A master csapnivaló , beálítom majd hangfalon , egyébként a hand's up-os zene ihletett meg , s letöltöttem egy karaoke pack-ot (midi) abbol hoztam össze a remixet ... Smile Heart
Szóval itt az évek tapasztalatai és a sok sok zenei befolyás halható ... Big Grin
Válasz idézéssel
2010-03-29, 19:08
Üzenet: #40
A kis szerény! Wink
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás