Új válasz 
Zenéim
2012-01-21, 22:25
Üzenet: #81
RE: Zenéim

Régi újdonság, azaz egy régi zenémet újraírtam, fülesre optimalizált a master ... Megköszönném ha megírnátok hogy hangfalon hogy szól . Big Grin
Válasz idézéssel
2012-06-11, 15:50 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-06-11 - 15:51. Szerkesztette: Tomiieka.)
Üzenet: #82
Fél év után két projektbe kezdtem, mert már majd elfelejtettem zenét szerkeszteni, egy trance féleség és egy techhouse zene lenne a tervezett , a trance stílusuból egyelőre ennyi lenne kész , de most sok a szabadidőm így lesz vele időm szöszölni :
Imperfective
Válasz idézéssel
2012-06-11, 17:39
Üzenet: #83
Nem rossz ötletecske csak erőtlen nagyon és a tranponálás után valami sántit azt nézd át újra. Jó befejezést hozzá.Smile
Válasz idézéssel
2012-06-12, 04:57
Üzenet: #84
Mit jelent az hogy erőtlen ? Légyszíves körvonalazd Huh
Válasz idézéssel
2012-06-12, 17:13
Üzenet: #85
A Te esetedben arra értettem, hogy az egész master inkább a közép és nagyon picit a magas tartományban van. Nincs igazán mély. Hiányzik a dinamika. Meg hallgattam hangosabban, hogy lüktesen a láb de inkább pici kopog és a magasabb hangok sűvítenek. A basszus meg szinte eltűnik. Tehát az effektezéseket picit az egészséges mély felé el kéne tolni és sokkal jobban fog szólni a zenéd. Kapcsolj ki mindent és a dob+basszuson állísd be szépen a dinamikai mélyeket és ehez képest kapcsolgasd be a többi dallamos sávokat és volume balanceba is állísd hozzá se halk se hangosabb ne legyen az alapnál. Akkor egy nagyon kellemes kiegyensúlyozott felvételt fogsz kapni. Nagyon jó munkát kívánok hozzá.Smile
Válasz idézéssel
2012-06-12, 18:59
Üzenet: #86
kösz , mindenképp kipróbálom a tanácsodat, bár lehet hogy a hangfalam emeli ki a mélyeket és ezért nincs nálad sub ...
Válasz idézéssel
2012-06-12, 21:07
Üzenet: #87
(2012-06-12 18:59)Tomiieka Írta:  kösz , mindenképp kipróbálom a tanácsodat, bár lehet hogy a hangfalam emeli ki a mélyeket és ezért nincs nálad sub ...

Lehet, hogy így érthető lenne, de ezért szokták még stúdióban is a monitor hangfalakat is szígoruan lineárra állítani, mert akkor döntően mindenhol egyformán szólal meg a zene. Mivel nálam lineárban van minden így pont a dinamika hiányzik amit említettem.
Válasz idézéssel
2012-06-13, 05:07 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-06-13 - 10:50. Szerkesztette: Tomiieka.)
Üzenet: #88
Nekem Jbl álló hangfalaim vannak, amik semmi kép nem mondhatóak stúdió monitoroknak, mivel csak hobbim a zenélés így maradnak a hifi hangfalak ,az erősítőm lineáris átvitelében sem vagyok teljesen biztos , de azért minden féle kiemelést ki szoktam kapcsolni, lehet hogyha közelebb raknám magamhoz a hangfalakat "sterilebb élményben" lenne részem... Dodgy

Itt van a zene kicsit átállogattam a plugineket és a hangerőpotikkal is játszottam , és beraktam masterbe egy izotope ozone master plugint , így milyen ?

Imperfective
Válasz idézéssel
2012-06-13, 20:17
Üzenet: #89
Na ez a változat már egész jó lett. Szép tiszta a felvétel érthető minden. Ügyes vagy csak így tovább.Smile
Válasz idézéssel
2012-06-14, 09:17
Üzenet: #90
Kösz szépen ...
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás