Új válasz 
Zenéim
2011-12-21, 23:07 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-12-21 - 23:07. Szerkesztette: Bulics.)
Üzenet: #91
RE: Zenéim
most látom hogy nem adtam linket.. okos
http://www46.zippyshare.com/v/13745790/file.html
kösz haliday........
Válasz idézéssel
2011-12-22, 13:00
Üzenet: #92
Ügyes, ezt érdemes volt kivárni, jó kis bulizós zene gratulálok minden tekintetben minőség.Big GrinCool
Válasz idézéssel
2011-12-22, 13:22
Üzenet: #93
Az igen, ez nem lett kicsi zene! Big Grin Részemről csak annyit, hogy a melódián lehetne egy kicsit csiszolni, legalábbis én még látok abban fantáziát Smile
Válasz idézéssel
2011-12-24, 21:59
Üzenet: #94
Köszönöm, nem tudjátok véletlen hogy a youtubeon ki lehet-e cserélni a hangot utólag mert közbe hozzányúltam kicsit(minimális masterelés stb) de már a régit fellőttem a youtubera. Köszi.
Válasz idézéssel
2012-01-07, 00:14
Üzenet: #95
.....azért kösz

hah... mit is mondjak erről. Hardstyle, még csak nem is én írtam. Bár ebben a szakmában ez nem szokott probléma lenni és most sem az. Jó zene egy nem annyira jó filmből.
Az első 2 és fél percet csak ki kell várni... Jó szórakozást!
Válasz idézéssel
2012-01-07, 14:19
Üzenet: #96
Nem rossz, nekem a 2008-2009-es nustyle jut eszembe róla (hardstyle az is persze), átlagos zenének mondhatnám Smile
Válasz idézéssel
2012-01-07, 22:22
Üzenet: #97
Az átlagos az jó (mármint ha nem hozzám képest átlagos) Köszi.
Válasz idézéssel
2012-03-12, 11:38
Üzenet: #98
Sziasztok! Nemigen van ihletem mostanában.. Ezeket csináltam, de ezeket garantáltan nem fogja berakni senki sem a magnóba hallgatni ezek inkább atmoszféra jellegű zenék..
A Történet: Nem nagyon foglalkoztam játékokkal amíg egy barátom 2007-ben ide nem adta a S.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl c. műalkotást. Mint annyi fanatikus idiótát, engem is megfogott hangulatávan történetével és világával. Természetesen írói perverzióimat kiélve el is kezdtem írni egy történetet inkább egy modot [ez azt jelenti hogy amatőr rajongók módosítanak játékokat esetenként új játékokat létrehozva(asszem ilyen volt a counter strike is)], és nemrég felötlött bennem hogy be kéne fejezni csak hát én magam semmit nem értek az ilyesmihez, csupán a történetet írtam én... Viszont ez nem tántorított el attól hogy zenei perverzióimat is kiéljem ebben a stílusban, amihez az eredeti soundtrackot vettem alapul. És egyébként tök megszerettem ilyent csinálni, bár ezzel pénztkeresni sztem nem lehet...
Jó szórakozást!!

http://www66.zippyshare.com/v/38202245/file.html

http://www66.zippyshare.com/v/1387807/file.html
Válasz idézéssel
2012-03-12, 12:15
Üzenet: #99
nekem tetszik,a stalker call of pripyat-ban talán még nagyobb hangsúlyt fektettek a zenére.
Van hozzá egy mod az atmosfear 3, nem tudom ismered e. Nos az nem csak optikailag borzolja fel, hanem hangok terén is.
Válasz idézéssel
2012-03-14, 14:44
Üzenet: #100
Köszi, örülök hogy tetszik. Jó látni hogy mi, igaz Sztalkerek mindenhol ott vagyunk... Amúgy az in-game zenék közül a yantári zenék a kedvenceim. Nem nagyon jászok ilyen modokkal csak ha vmi új sztori vagy ilyesmi van bennük(de hallottam már róla) mert igazából az én "régi" gépemen már nem futna.

amúgy ezt az üzenetet már három napja írtam eddig nem bírtam elküldeni. Mégegyszer köszi a véleményt!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás