Új válasz 
Zenéim
2011-09-10, 22:17
Üzenet: #51
RE: Zenéim
Azt nem fedted fel, hogy mik azok a vegyes érzelmek, de szerintem ne legyen. Hihetetlen ötletes, nagyon jó koncepciójú zene ami igen fineszesen lett felépítve. Még ha egy picit megtanulnál nem csak szimplán átvezetni az egy-egy téma közötti részt hanem türelmesen kivárni a megfelelő pillanatot és oda csak egyetlen ütős ötletet betenni még átűtőbb lenne a munkád eredménye, de én így is gratulálok mert ritkán hallani itt a fórum ilyen igényes munkát. Amúgy meg annyit az érzelmekre, a profit az amatőrtől az is megkülönbözteti, hogy tudja jót csinált vagy rosszat és nincs benne semilyen kétség. Úgyhogy igyekezz.Big GrinCool
Válasz idézéssel
2011-09-10, 22:28
Üzenet: #52
Ritkán járok mostanában erre, tényleg figyelemre méltó zene lett! Változatos hangszerek, a kiállás rész is nagyon ötletes, régebben én is hasonló stílusban készítettem a zenéket, csak aztán ideiglenesen eltávolodtam a trancetől, szóval örülök hogy ilyen dallamos zenéket is hallani errefelé! Gratula!
Válasz idézéssel
2011-09-11, 11:19
Üzenet: #53
Köszi a lelkesítést. Azért mondtam a vegyes érzelmeket mert azért én mindig többet várok tőle mint amennyire jól sikerül. Plusz én szeretnék majd zenélésből megélni, ezért akarok jó zenét csinálni, mivel én ezt tizenegy éve nem csak hobbinak szánom.
Mondjuk amilyen zenéket manapság kiadnak.. szerintem esélyes vagyok:-)
(Bár eddig párszor már elutasítottak)
Válasz idézéssel
2011-09-11, 12:02
Üzenet: #54
Én nem értek a zeneszerkesztéshez szóval tanácsokat nem tudok adni Smile, nem is a stílusom ez a zene , de tényleg nagyon igényes lett, bárhol hallanám elhinném a profizmust Big Grin Grat!
Válasz idézéssel
2011-09-11, 14:49
Üzenet: #55
Köszi, minden elismerés jól jön.
Válasz idézéssel
2011-09-11, 19:59
Üzenet: #56
jó ez , szép munka , olyan Robert Miles flash az eleje , aztán az a minimalista saw sinth skótduda érzettel egész jó a leállásban , jó változatos mint egy mix , a leállásnál már azt hittem hogy sohasem indul be . Nekem tetszik ...Sleepy
Válasz idézéssel
2011-09-13, 10:56
Üzenet: #57
http://www4.zippyshare.com/v/37500644/file.html

Itt egy új, ez kicsit nyersebb, stílusból adódóan és abból a tényből, hogy hirtelen felindulásból elkövetett(megint megnéztem a Conan a barbár-t).
Válasz idézéssel
2011-09-13, 15:20
Üzenet: #58
Nem igazán konyítom ezt a stílust, de erre jellemző, hogy olyan érzete van az embernek néha mintha hamis lenne? A felénél amikor megy a fő dallam és alatta nem változik a bass kimondottan zavaróan fals. De lehet hogy csak én nem értem és ilyennek kell lennie.UndecidedCool
Válasz idézéssel
2011-09-13, 15:29
Üzenet: #59
van benne vmi barbári az okés,de nem is lenne rossz elgondolás,ha kidolgoznád fainul
Válasz idézéssel
2011-09-15, 15:47
Üzenet: #60
Igazából ez a Conan a barbár c film témája, és midiből dolgoztam. Szóval nem sokat (kvázi semmit) írtam hozzá. Amúgy én sem vagyok a stílus nagy ismerője csak úgy éreztem ezt ezzel tudom megcsinálni.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás