Új válasz 
Zenéim
2011-09-19, 14:35
Üzenet: #61
RE: Zenéim
DE JÓ NEKEM! Nyár elején felvettem a kapcsolatot a Náksi és Brunner Dj-párossal(vagy hogy is kell mondani). Elküldtem pár felvételt, és az a válszt kaptam majd meghallgatják és jelentkeznek.
Nos ez nem történ meg és automatikusan nemleges válaszként könyveltem el.
Múlt keddig mikor visszaírtak hogy bocsi nem értek rá de küldjem el mégegyszer. Rendben megvolt erre ma hétfőn azt a választ kaptam hogy nem rossz de kiadóként nem foglalkoznak ilyen fajta zenével. Ez már csak azért is érdekes, mert mikor kb tizennégy éves voltam(2000 környékén), többek között az ő Sunshine c. mixlemezük stílus és hangzás világa volt ami elindított a zeneírás(akkor még inkább zeneszerkeztés) felé, illetve meghatározta a célt.
DE úgylátszik manapság, ez már kiadhatatlan, inkább írjak én is MIZUT meg prüttyögős zenét mert csak az minőség...
Gratula az igényes közönségnek!

-Kicsi lány hej de jó a segged-
-Ma beverek neked-
-azt fájhat a feneked-

Művész vagyok, millió forintot ide nekem!!!!!!!
Válasz idézéssel
2011-09-21, 12:14
Üzenet: #62
nos igen,ez jellemző országunkra,és sajna ez van,ezt kell szeretni.rengeteg olyan zene alkotó ember-csapat van,akik hiába magyarok,és élnek magyarországon,de itt zeneileg nem ,vagy alig ismerik őket...de persze más országokban pedig értékelik a munkásságukat, példának fel is hoznám a digép nevű formációt,akik javarészt angliába mennek,mivel ott van rájuk kereslet.
Válasz idézéssel
2011-09-21, 21:33
Üzenet: #63
Bocs de megint Conan, hiába imádom ezt a témát, úgyhogy ezt megint csak úgy összedobtam.
http://www50.zippyshare.com/v/5256396/file.html

(De akár meg se hallgassátok mert, bár nem én írtam, de aki írta nagyon elszúrta a mivel dallamos a zene, és se "kicsi lány hő na mi mi a hányás?" sem prüttyögés nincs benne..)
Válasz idézéssel
2011-09-21, 22:52
Üzenet: #64
ej,jó ez,nekem az age of empire ugrott be róla,de ha ezt összedobtad,akkor alakíts rajta,néhol egy kis lendület beleférne
Válasz idézéssel
2011-09-22, 17:23
Üzenet: #65
Hát ennek tényleg van egy kicsi Sb!Live/mid hangulata, de érzek benne egy olyan idegből lévő csak azért is megmutatom ízt. Megértem a sérelmeket, de ha adthatok egy tanácsot, ha most az elkövetkező leveleidbe mindig ilyen megjegyzéseket helyezel el egy picit magadat minősíted és nem hiszem, hogy az eddig felépített arculatod ilyen gagyisággal megéri rongálni. Nem hiszem, hogy ez a két egyén ér ennyit?! Amúgy szintén a profizmus egyik része, hogy az ilyeneken túl lépsz és koncentrálsz a következő feladatra. Ha egyszer bejön finoman vágj vissza akkor.SleepyCool
Válasz idézéssel
2011-09-29, 08:42
Üzenet: #66
Náksi Vs. Brunner szerintem nem minőség nem csüggednék a helyedben!
Válasz idézéssel
2011-10-01, 18:55
Üzenet: #67
Nem is az a bajom, de akkor nem voltam pontos, hogy ők nagyon nagy példaképeim lettek volna, csak az, hogy az olyan zenék amikben ők is utaztak régen meg amiben én is "alkotok" a kutyának sem kell 2011-ben. Plusz több ötletem nincs. Mondtál mások hogy külföldi kiadóknál próbálkozzam, de azért nem akarok olyat(azontúl hogy annyira még én sem vok királySmile mivel egy darab legálisan szerzett hangszerem nincs, és talán nálunk kevésbé nézik mint külföldön. És ezen tényezők húzták kicsi fel a vérnyomásom...
Válasz idézéssel
2011-10-27, 15:59
Üzenet: #68
Azért nem adom teljesen fel. De mivel alkotói válságom még mindig tart egy régebbi számot vettem elő amit már pár éve megírtam, de most illetve pár hónappal ezelőtt újra mahináltam vele. Nem gondoltam hogy befejezem valaha, mert meglévő dolgaimhoz nehezen tudok újra nekikezdeni. Azért nem lett rossz. Kicsit keményebb hangvételű club zene pl.: mint dj dean protect your ears -je vagy play it hard -ja... eredetileg is ezekhez hasonlított..
Hajrá:
http://www35.zippyshare.com/v/59091661/file.html
Válasz idézéssel
2011-10-27, 17:37 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-10-27 - 17:37. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #69
Wow, ezt egyszerűen imádom! Nekem a 2000-es évek elejéről való zenék jutnak róla eszembe... Nem tudok a művedbe belekötni, hibátlan!
Válasz idézéssel
2011-10-27, 17:53
Üzenet: #70
Nagyon jó kis hangulata van, ügyes.SmileCool
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás