Új válasz 
Zenéim
2011-10-27, 20:49
Üzenet: #71
RE: Zenéim
(2011-09-19 14:35)Bulics Írta:  DE JÓ NEKEM! Nyár elején felvettem a kapcsolatot a Náksi és Brunner Dj-párossal(vagy hogy is kell mondani). Elküldtem pár felvételt, és az a válszt kaptam majd meghallgatják és jelentkeznek.
Nos ez nem történ meg és automatikusan nemleges válaszként könyveltem el.
Múlt keddig mikor visszaírtak hogy bocsi nem értek rá de küldjem el mégegyszer. Rendben megvolt erre ma hétfőn azt a választ kaptam hogy nem rossz de kiadóként nem foglalkoznak ilyen fajta zenével. Ez már csak azért is érdekes, mert mikor kb tizennégy éves voltam(2000 környékén), többek között az ő Sunshine c. mixlemezük stílus és hangzás világa volt ami elindított a zeneírás(akkor még inkább zeneszerkeztés) felé, illetve meghatározta a célt.
DE úgylátszik manapság, ez már kiadhatatlan, inkább írjak én is MIZUT meg prüttyögős zenét mert csak az minőség...
Gratula az igényes közönségnek!

-Kicsi lány hej de jó a segged-
-Ma beverek neked-
-azt fájhat a feneked-

Művész vagyok, millió forintot ide nekem!!!!!!!
Máris utalom Big Grin De a Fluor dalszövegei olyan mintha egy kis 10 éves gyermek leirna versben ami épp akkor a fejében jár . Ez a "mizu" meg lekvár . A Náksi vs Brunner el van tünve .. Én nem nagyon hallok tőlük zenéket , pedig régebben nagy kedvenceim voltak ..
Válasz idézéssel
2011-10-30, 20:34
Üzenet: #72
Na MIZÚjság?
Hardtechno Következik, vagy olyasmi. Szerintem ezt valaki vagy szereti vagy nem. Tehát ha valaki szereti a stílust, írjon véleményt. Ne várjátok hogy majd beúszik a dallam, nem fog. Ez színtiszta ritmus zene, mint őseink csinálták a jégkorszak alatt :-)
Haliday, Bocsáss meg, ez most neked rossz lesz...

http://www6.zippyshare.com/v/66734829/file.html
Válasz idézéssel
2011-10-31, 16:45
Üzenet: #73
Jó, csak eléggé üres számomra...
Válasz idézéssel
2011-11-01, 18:18
Üzenet: #74
Először is köszönöm a kitűntető figyelmességet tőled jól eset.Big Grin Amúgy őszinte leszek: únokatesvéremmel együtt szoktunk zenélgetni néha és amikor még a 90'-es években elkezdtem vele a közös munkát szinte csak ilyeneket hallgatot (most más műfajban kisérletezünk), a magam részéről pedig 89'-től, hogy jó pár "pecsai" DM klubbon részt vettem ott a DM zene mellett mindig ment skinhead muzsika is amit a kemény és gyors zenei alapja miatt szerettünk. Tehát mivel ilyeneken edződtem meg mellette még sok mindenen mint pl a punk zenén is így én nem térek ki annyira a hitemből ha valaki ilyennel próbálkozik. Abba meg reménykedem nem értesz félre mint egyszer Levi aki azt hitte skinheadnek nézem egy dala miatt. Téged se. Csak a zenei alap hasonlít azokhoz ami nem baj szerintem. Viszont a dallam tényleg nem kell bele, de cserébe hiányoznak az egy hangon menő ritmusos domináns hangszinek, aminek még nem is kell múszály lenni kimondott bass vagy leadnek, hanem lehet bármilyen eltorzított ütős vagy fx hang is. A maga műfajában, mert én így hallgattam meg szerintem nem rossz, de lehetne még egy kicsit brutálisabbá is varázsolni és neked a képességed is meg van ennek a kivitelezéséhez. Úgyhogy gratula a munkához.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-11-01, 21:53
Üzenet: #75
Köszi. Igazából most újdonságot mondtál mert konkrétan én azt hittem hogy ez újkeletű stílus, nem nagyon vagyok szakértője sem, igazából egyik haverom hagyott itt egy ilyen cd-t nálam pár éve(plBig Grinj rush), és azon volt pár félig mixből kivágott zene, és itt szerettem meg. De asszem ez a 3. ilyen zene amit csináltam életemben. Ehhez hasonlókat vettem példának:

Mondjuk ezek mindegyike szerintem jól sikerült, bár ez talán a műfaj minimalista jellegének is betudható.
Válasz idézéssel
2011-11-04, 22:23
Üzenet: #76
Ime, egy gyors kis egyszerű, de azért dolgoztam vele.

http://www37.zippyshare.com/v/5131375/file.html
Válasz idézéssel
2011-11-05, 00:17
Üzenet: #77
Ügyes, full 90'-es évek.Big GrinCool
Válasz idézéssel
2011-11-23, 00:10
Üzenet: #78
Egy egyszerűbb kis trance...
http://www14.zippyshare.com/v/48429091/file.html
Válasz idézéssel
2011-11-23, 16:51
Üzenet: #79
Ez zseniális az én fülemmel hallva... Nagyon jól összerakott az egész, minden hang tökéletesen a helyén van, minden nagyon szépen szól... Hatalmas gratula és így tovább! Smile
Válasz idézéssel
2011-11-29, 22:47
Üzenet: #80
Ügyes vagy hoztad a szokásos formád. Észre vétem csak annyi lenne, hogy a 32-des láb variációk nagyon hangosak és szerintem a 3' percnél lévő váltásod nagyon hirtelen jön. De összben szuper munka.SmileCool
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás