Új válasz 
Zenéim
2011-12-02, 19:41
Üzenet: #81
RE: Zenéim
Köszi szépen! Neked is Haliday, csak az az igazság hogy így az alkotói válságom közepén megmondom őszintén nem is tudom hogy tudnám jobban megoldani.

"Ügyes vagy hoztad a szokásos formád." amúgy ez kétértelmű, nem értettem félre de mikor először olvastam, tök nagyot röhögtem Big Grin
Válasz idézéssel
2011-12-02, 20:35
Üzenet: #82
Nem gondoltam, hogy humoros leszTongueBig Grin, de az utolsó pár munkád alapján ítélkeztem és azok nagyon eltalált muzsikák lettek.Big GrinCool
Válasz idézéssel
2011-12-05, 15:38
Üzenet: #83
Nekem a dallam kísértetiesen hasonlít egy nagyon régi ATB vagy Sylver számra, nem is tudom. De lehet, hogy csak bennem ragadt meg az a szám és nem tudok elvonatkoztatni Smile
Amúgy eléggé fülbemászó, sőt Smile
Válasz idézéssel
2011-12-06, 00:40
Üzenet: #84
Melyikre számra gondolsz? Egyébként valószínűleg, egy idő után elfogynak a dallamok, és ketten, a világ két végén, egymás tudta nélkül is megírják ugyanazt a dalt... Lehet hogy ez most megtörtént??
Válasz idézéssel
2011-12-07, 22:19
Üzenet: #85
http://www51.zippyshare.com/v/69640752/file.html

Tessék itt van nektek az electro -vagy milyen- stílus amiért mindenki döglik manapság, és amiért engem nem lehet kiadni :-))))

megpróbáltam azokat a dalokat alapul venni amelyeket szeretek ebben a stílusban.
Egyébként szerintem nem is lett rossz. Viszont prüttyög.. de nem nagyon.. Hallgassátok!!!
Válasz idézéssel
2011-12-07, 22:43
Üzenet: #86
Nem írok semmit mert félre értelmezedBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Amúgy meg azt veszem észre, hogy sértetséged szép lassan megtestesül munkáidban is, ami azért érdekes mert eléred azt az alkotói szintet mikor képes vagy abszolute lélekből teremteni és akár még nagy dolgok is születhetnek belőle. Ha az írásaid kicsit még markánsabban megjelenének hangjegyeidben is egész kis kemény dűhös progresszív zenét tudnál alkotni.SmileBig GrinTongueCool
Válasz idézéssel
2011-12-09, 19:39
Üzenet: #87
(2011-12-07 22:19)Bulics Írta:  http://www51.zippyshare.com/v/69640752/file.html

Tessék itt van nektek az electro -vagy milyen- stílus amiért mindenki döglik manapság, és amiért engem nem lehet kiadni :-))))

megpróbáltam azokat a dalokat alapul venni amelyeket szeretek ebben a stílusban.
Egyébként szerintem nem is lett rossz. Viszont prüttyög.. de nem nagyon.. Hallgassátok!!!
Jó lett Big Grin Csak így tovább ... Big GrinCoolBig Grin
Válasz idézéssel
2011-12-12, 13:40
Üzenet: #88
Köszi mindenkinek, ezúttal viszont kicsit gyorsítottam.. Nem tudom de ez a régi rave, vagy milyen (a stílusnevekben rossz vagyok) stílus kihozza belőlem az állatot(PL: dune, scooter ). Ez egy ismert filmzene a Top Gun, egyszerü kis "átirata".

http://www63.zippyshare.com/v/45707848/file.html
Válasz idézéssel
2011-12-21, 22:49
Üzenet: #89
Akkor mégegyet kaptok(ha el nem ugrotokSmile. Tölem teljesen váratlanul: Britney spears i wanna go, az én előadásomban. Ma egésznap ezt csináltam.. Már tök fáj a hátam.. Élvezzétek! Helló!
Válasz idézéssel
2011-12-21, 22:53
Üzenet: #90
A linket is rakd fel, mert a nagy semmit nehéz élvezni.Big GrinBig GrinCool
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás