Új válasz 
zenéim
2011-09-06, 19:04 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-09-06 - 19:14. Szerkesztette: freccia.)
Üzenet: #1
zenéim
Feltenném első próbálkozásaimat Smile. Nincs masterelve vagy mi a fülesemen így szólt jól de nemtudom hogy hangfalon milyen lehet, lehet túl nagy a basszus . Valami goa féleségnek indult a dolog...

Válasz idézéssel
2011-09-07, 04:20
Üzenet: #2
RE: zenéim
Kezdeményezésnek nem rossz. A dob beindulása után nem tudom direkt vetted le a dallam hangerőt vagy mindenre ráraktál kommpresszort és kioltották egymást a sávok. Amúgy meg ha Levi fenn lesz akkor ő kielégítőbb véleményt mondd mert ő jobban konyít a goához. További jó munkát.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-09-07, 13:29
Üzenet: #3
tényleg nem rossz, bár tőlem ez távol áll
hallgattam és csak vártam-vártam, hogy esetleg valami cin esetleg crash vagy ilyesmi bejön, dehát csalódnom kellett.. ilyen kegyetlen az élet Big Grin
Válasz idézéssel
2011-09-07, 16:20
Üzenet: #4
Direk nincs a dallamon hangerő. KÖszi a hozzászólásokat, itt egy egy másik próbálkozásom.

Válasz idézéssel
2011-09-07, 18:22
Üzenet: #5
Wow, első zenébe nekem nagyon tetszik a dob+basszus párosítás, mintha az újabb hardstyle zenék közül egy-kettőbe már lassan ilyeneket hallanék, nekem az bejövős darab Smile

A másodikban is vannak elég szép basszusok, de ez nem olyan jó minőségű szerintem, mint az első próbád. Jó úton haladsz, annyi biztos Smile
Válasz idézéssel
2011-09-08, 18:46
Üzenet: #6
MOst ezzel próbálkozom, nincs még masterelve és elég nyers még de kíváncsi vagyok a véleményekre Smile

Válasz idézéssel
2011-09-10, 14:33
Üzenet: #7
hát....most hová akarod terelni a dolgot? darkot akarsz vagy fullont?merthogy nem tudom eltenni sehová sem.vannak benne korrekt események,de nem vezet sehová,ettől jóval több kell egyszerre.jóhh,dark féle....elsőre végüléis nem rossz,ezt értem ugy,hogy kezdeti stádiumbasn lévő nótának okés,de vmi vhogy nem okés még...ha meghallanád ezt a trekket egy bulin,mit tennél?sztem leülnél a chillbe Big Grin nade,nem ócsárolás,az enyéim se jobbak....ha érdekel,csekkold le,megtalálod ugyis Smile

HARIBOL!!

és végre hallok egy goástTongue
Válasz idézéssel
2011-09-10, 16:23
Üzenet: #8
Thx a hozzászólást nem para ha ócsárolnak, nemtudok még direkt zenéket csinálni szóval elkezdem megtetszik valami és megyek utána Big Grin szóval nem dark-nak meg nem fullon-nak indul csak csinálom Smile. Buliba meg természetesen nem kell lejátszank a zenéimet Smile. Tényleg kb 4 hete foglalkozom az egésszel és sajna nincs is sok időm rá, de gyúrok mert imádom a goát és csinálni szeretnék egy fain kis zenét Big Grin
Válasz idézéssel
2011-09-10, 16:55
Üzenet: #9
oksaSmile én is imádom Big Grin és ne ócsárolásnak vedd,hanem építő jellegű kritikának,mivel én annak szánom.de,ha belejössz,akk lessz benend érzés,hogy ááá mekkora fain lenne ha sok ember előtt lemenne 1 2 trekkem Big Grin sztem vágodTongue és,megnyugtatásul,mindenki kezdi valahol,szóval tanulni kell,ezerrel.ez vanBig Grin nade,én is gyermek cipőben vagyok a goával,viszont nekem spec goa gil ideája és nézete vmint ideológiai szempont alapján a dark amit szeretnék megvalósítani,esetleg ha érdekel,tekints bele a zenei postjaimba,a régiek mint a tieid,az ujabbak közül van ami már érdekesebb,sőt,egy darab el is nyerte egy dj tetszését,aki elkérte,hogy maui-n egy fullmoon partin tolhassa Big GrinBig Grin na de ez nem nagyképűség,mert szerintem a szinvonalat azt még annyira sem értem el,hogy lássam a lecet,mivel még vhol a magma közelében járok kiskanállal turkálva a földet,mikor jutok feljebb...de sok sikertBig Grin

Haribol
HARE KRSNA!
Válasz idézéssel
2011-09-10, 17:03
Üzenet: #10
Végighallgattam a zenéid és bejön Smile. Szóval elfogadom az építő jellegű kritikákat, és kis trükköket is szívesen fogadnék Smile pl a basszusokt mivel célszerű csinálni? Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás