Új válasz 
zenéim
2011-09-11, 12:09
Üzenet: #11
RE: zenéim
Lenne egy újabb próbálkozásom... Feltöltés után valamiért megjelent egy kellemetlen csinlingelő hang nemtudom miért, tud rá valaki valami magyarázatot?

Válasz idézéssel
2011-09-11, 12:16
Üzenet: #12
passz-....tegyéé rá! na,szal tolj még rá pár sávot,a kicken vagy basson a húzást kicsit merészebben.
Válasz idézéssel
2011-09-11, 12:22
Üzenet: #13
Nekem ez a már majdnem ipari jellegű hangzás nem annyira a kedvencem, de amikor végre lenne a zenében egy jó kis kezdeményezés amire lehetne építeni meg is ölőd. Kár pedig lehet, hogy érdekesebb lenne úgy. Amúgy meg valahol el kel kezdeni tanulni arra pedig nem rossz kezdeményezés.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-09-11, 13:37
Üzenet: #14
"de amikor végre lenne a zenében egy jó kis kezdeményezés amire lehetne építeni meg is ölőd" a végén a gitáros részre gondolsz?
Válasz idézéssel
2011-09-11, 14:10 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-09-11 - 14:11. Szerkesztette: Lev.)
Üzenet: #15
nem feltétlen.a goa az állandóan változik,és egy vmilyen hangot meg kell tanulni kijátszani,ami sztem nehéz.de,erre rá kell tolni még,és így tovább...egy hang,ami megy egy ideig,a végig automaizálva,aztán,arra rájön mégegy,majd mégegy,de már nem az első.egy tipp-kreálsz vmit vstivel.azt rögzited wavban,majd a vsti helyére bepakolod a wav-ot,azt már sokkal szinesebre tudod alakiítani,több lehetőséed van.aztán,attól függ mifelé tereled goán belül a témát,de vagy dallamosabb lightosabb trekket csinálsz,akkor kell a dallam neki,pl egy alap textúra,pad leginkább 2 olyan hang,ami valamennyire összepasszol,de lehet hallani egymás melett,itt segít az EQ,amivel letudod csipni a felesleges dolgokat,nem lesz benne zörej,9összezörrenés,így harmónia kialakulhat.ha van kérdésed,tedd fel,bízok benne,hogy tudok majd segíteni.hm,esetleg msn,ott gyorsabb,és könnyebben elérsz

HARIBOLSmile
Válasz idézéssel
2011-09-11, 15:25
Üzenet: #16
igen ilyen torzító gitár szerű. 1 percnél kezd bejönni. azt szerintem jobban ki lehetne aknázni.Cool
Válasz idézéssel
2011-09-11, 19:19
Üzenet: #17
(2011-09-11 15:25)Haliday Írta:  igen ilyen torzító gitár szerű. 1 percnél kezd bejönni. azt szerintem jobban ki lehetne aknázni.Cool
mindenféleképpen halgass Haliday-re,sokat tudsz tanulni Tőle,remek ötletei vannak,és nagyszerü atmoszférával alkotott zenéi.
Válasz idézéssel
2011-09-12, 18:07
Üzenet: #18
Kicsit átdolgoztam...

Válasz idézéssel
2011-09-12, 18:37
Üzenet: #19
nah,hát van benne vmi,de amikorra átérsz egy szakaszon,vmi-t el kellene csavargatni...
Válasz idézéssel
2012-06-30, 16:40
Üzenet: #20
Üdv all!

Mostanában nem foglalkoztam az fl-el de.... most ezzel próbálkozom sajnos még csak 2 percig jutottam de felteszem .. kívánacsi vagyok a véleményekre Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás