Új válasz 
Zenéim!
2009-06-15, 07:02
Üzenet: #11
RE: Zenéim!
nagyon király lett a zenéd én is ebben a műfajban nyomulok, lehet hogy még tanulhatunk is egymástol.Amugy milyen vsti-ket használsz?
Válasz idézéssel
2009-06-15, 09:04
Üzenet: #12
köszi!Smile
Zeta+ , Nexus , Vanguard(ritkán mert túl kemények a hangok benne) , Legacy Cell.
Ezeket használtam ennél a zenémnél meg úgy általában ezeket szoktam.
Válasz idézéssel
2009-06-15, 09:45
Üzenet: #13
Atom zsír szám Smile
Remélem énis ílyen jól tudok majd zenét csinálni Fl-lel, amikor 1 éve használom majd Smile
Válasz idézéssel
2009-06-15, 10:56
Üzenet: #14
Minden csak elhatározás kérdése.Az a lényeg hogy ne add fel és szeresd csinálniSmile
Válasz idézéssel
2009-06-15, 15:44 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-06-15 - 15:46. Szerkesztette: Radix.)
Üzenet: #15

Egy régebbi számomat szeretném megmutatni nektek!Úgy kb 3 hónapja készülhetett már nem emlékszem pontosan.Ez keményebb zene a trance-nél.Erősebb hangok mellé csempésztem pár szép hangot is.Hogy melyik műfajhoz tartozik azt eldönthetitek tiSmile Én nem tudtam besorolni(őszintén szólva nem is akartam csak néha elgondolkodtam rajta).

Ime itt a link: http://www17.zippyshare.com/v/73503883/file.html

Enjoy és jöhetnek a kritikák, vélemények.
Új projekten már elkezdtem munkálkodni de addig bekell érnetek ezzel a zenémmelSmile (Indavideón nem található meg)
Válasz idézéssel
2009-06-15, 18:29
Üzenet: #16
RE:
(2009-06-15 15:44)Radix Írta:  Egy régebbi számomat szeretném megmutatni nektek!Úgy kb 3 hónapja készülhetett már nem emlékszem pontosan.Ez keményebb zene a trance-nél.Erősebb hangok mellé csempésztem pár szép hangot is.Hogy melyik műfajhoz tartozik azt eldönthetitek tiSmile Én nem tudtam besorolni(őszintén szólva nem is akartam csak néha elgondolkodtam rajta).

Ime itt a link: http://www17.zippyshare.com/v/73503883/file.html

Enjoy és jöhetnek a kritikák, vélemények.
Új projekten már elkezdtem munkálkodni de addig bekell érnetek ezzel a zenémmelSmile (Indavideón nem található meg)

kb 2 percig semmi rosszat nem tudok mondani , jól megcsináltad. Ám ilyet ritkán mondok, hogy értsd ha nagyon finoman fogalmazok akkor azt mondom nem szeretem a Trance stílust sőt egyik fajtáját sem.
Válasz idézéssel
2009-06-15, 20:59
Üzenet: #17
Nekem például a house és a techno nem jön be.semmi olyan vonást nem tud számomra felmutatni ez a két műfaj ami megfogna.Szóval tudom miről beszélszSmile
Őrülök hogy ahhoz képest hogy nem szereted ezt a műfajt megosztottad velem a véleményedet.
Nekem 2 műfaj jön be: Trance, Hardstyle.Tudom nagy az ellentét dehát ezvanTongue
Mellette a dance-t elhallgatom ha muszály(persze vannak kivételes számok amik megfognak)
Válasz idézéssel
2009-06-22, 15:48
Üzenet: #18
Egyik Fl-es barátommal csináltunk együtt egy Trance zenét.A dallamokat én hoztam össze, de neki nagy érdeme van abban, hogy megszületett ez a music.Csinált egy rework-öt amiben egy két kisebb változtatás van,de így ebben a formában jobban bejön nekem.Ezt osztom most meg veletek.Ő nincsen a fórumon sajnos.Emellett új Producer nevem van: Outcasted.
Az előző név nekem nem jött be.
Ja és egy kis önkritika: A mastereléssel még mindig gondban vagyok(unk).Blush

Itt a link: Outcasted & Dave Surock - Baleric (Dave Surock Rework)

Enjoy.És ezúttal is várom a véleményeteket és a kritikáitokatSmile
Válasz idézéssel
2009-06-22, 16:45
Üzenet: #19
Nem az én stílusom, de fasza lett Cool
Válasz idézéssel
2009-06-22, 17:21
Üzenet: #20
fantasztikusSmile nagyonjoo szuper, csodalatos, annyira finom, hogy mar visitasra allt a szam!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás