Új válasz 
Zenéim
2009-07-30, 17:25 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-07-30 - 17:35. Szerkesztette: studio54.)
Üzenet: #1

Sziasztok!

Nagyon kezdö vagyok még a zeneszerkeztésbe ezt nézétek el nekem de kb 3-4 honapja keztem foglalkozni vele kisebb nagyobb sikerrel és most a napokba készitetem egy mashup-ot FLG - Amplifier c. szerzeményéböl hát igy sikerült remélem tetszeni fog.

FLG - Amplifier For Detroit (Studio54 mashup).mp3

Vagy

Válasz idézéssel
2009-07-30, 17:33 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-07-30 - 19:00. Szerkesztette: Atte Laer.)
Üzenet: #2

oké, jó de hol?Big Grin

egészen jó lettBig Grin
Válasz idézéssel
2009-07-30, 17:38
Üzenet: #3
RE: Zenéim
(2009-07-30 17:33)Jellyfish Írta:  oké, jó de hol?Big Grin

Bocsika JavitotamBig Grin
Válasz idézéssel
2009-07-30, 18:12
Üzenet: #4
hali jó nekem bejön csak lehetne egy kicsit tisztább mármint nem azt mondom hogy zajos hanem hogy nagyon sok hang megy egyszerre a shaker-t le vehetnéd vagy eq val kegyezd ki, mert olyan mintha sistergés követné végig a zenét.
Válasz idézéssel
2009-07-31, 10:28
Üzenet: #5
háj

szerintem egész jó.
sztem shaker-t(?) ne vedd ki, maximum kiállás után --> csak dobok + dallam tisztán, utána késöbb visszajöhet.

Kiállásnál viszont mintha csúszna picit a vocal (Put your hands up, feljövő rész, sztem bpm-en állíts, ha külön sample-vel csináltad)
Válasz idézéssel
2009-08-01, 06:37
Üzenet: #6
ugyes otletek csak igy tovabb!
esetleg ajanlhatom a mastereles temakat a forumon, van par egesz jo megoldasrol szo, akkor nem lesz az az ONU alltal emlitett "zajos" osszemosodas
Válasz idézéssel
2009-08-01, 23:18
Üzenet: #7
Hali Mindenkinek!
Köszi szépen mindenkitől a kritikát Smile egészen meglepődtem hogy nem küldtetek el melegebb éghajlatraSmile na megint egy kezdő hülye gyerek a virtual dj-s hülyeségével mert vannak ilyen fórumok, oldalak ahol nem kedvelik az ilyeneket mint én "kezöket" de nem lehet mindenki láma meg atom zenéket irjon pár honap allatt ugy hogy mégegyszer köszi a tanácsokat pedig megfogadom és utána nézek.
Az a gond, hogy utána néztem mindennek amit irtatok és azért csúszott el mert nem jól volt bewarpolva (Ableton Live) a shakert pedig nem tudom külön Eq-zni mert sajnos az a alap zenébe van benne én meg csak egy pár loop-ot dobtam rá meg vokált.
Válasz idézéssel
2009-08-03, 08:39
Üzenet: #8
sziasztok !

Nem rég csináltam két mashup-ot kb 2 hete és most találtam meg nem nagyon ismert zenék de nekem tetszik mindegyik külön külön is véleményt is kérek nem baj ha negativ is mert abbol is legalább tanulok hogy miben javitsak sajnos a masterezés még mindig nem az én világom de már rajta vagyok az ügyönBig Grin

Manuel De La Mare feat.After Tea and Penner & Muder - An Evening Lost (Studio54 Mashup).mp3

Audiofly X & Justin Martin - The Appently So Fugitive (Studio54 mashup).mp3
Válasz idézéssel
2009-08-03, 10:10
Üzenet: #9
Szerintem egész jól összehoztad. Bár nekem jobbanbeönne ha nem egy másik Fedde Le Grand zenét teszel be alapnak hanem gyártasz hozzá egy sajátot.De ettől eltekintve nagyon tetszik az elképzelés GRATULA!
Válasz idézéssel
2009-08-03, 11:57
Üzenet: #10
A 2. mashup bejövös.Nekem az tetszik a legjobban.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás