Az álkottás prezentál
2009-09-08, 17:49,
Üzenet: #1
Az álkottás prezentál
Egy régről maradt remixet tettem fel youtube-ra: KLIKK

Újdonságok pedig myspace-en: KLIKK
Válasz idézéssel
2009-09-08, 18:29, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-09-08, 18:32 - {2}. Szerkesztette: partyboy.)
Üzenet: #2

királyak, de szerintem énekest kéne keresned, befutnálWink.A The soul of the melody (instrumental) az nagyon tetszik
Válasz idézéssel
2009-09-08, 18:37, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-09-08, 18:38 - {2}. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #3

Hát a myspace cuccaid olyanok , amit folytatnod kell ! Vidd ezt a vonalat, nagyon jól áll neked ez a stílus, ez érződik a zenékben !
Külföldi előadóknál lehet hallani hasonló alapokat , asszem ezzel mindent elmondtam .

Egy kis kritika Tongue Vagy legalábbis észrevétel .
A bass nekem nagyon "ugyan az" volt mindegyik zenében és próbáld meg milyen ha betszel középre egy kis halk reszelős, nyúlós pad-t bass ütemre , de kicsit eltolva róla . persze ez csak egy tipp vagy mi ,enélkül is perfektül szól a cucc Smile
Válasz idézéssel
2009-09-08, 21:20,
Üzenet: #4
RE: Az álkottás prezentál
gyonyoruek ezek a muzsikak, olyan gepiesek, kicsit klasszikus, de a helyen van minden, nagyon magaval ragadoBig Grin
varom az uj zeneket, meg a folytatasokat, ez pont az amit keresek, bar kicsit erosebb dobokkal,
tanacskent, sztm ez a 4 tema kabe kitenne egy 12 perces szamot, akar felvezetessel, meg atvezetesekkel egyut akar egy negyedoras zenet, viszont a dallamok, es a hangszerelese baromijo! es a hasonlo bass miatt nem is lenne tul nehez megoldani (szerintem)
Válasz idézéssel
2009-09-09, 04:21,
Üzenet: #5
Csatlakozom!

Egyedül a zongora tűnik nagyon "száraznak" nekem, azt lehetne úsztatni kicsit, vagy mást használni. . .
A vonósokat mivel készíted?

További jó kis dalokat kívánok! Wink
Válasz idézéssel
2009-09-09, 07:48,
Üzenet: #6
Köszönöm mindenkiket, a jótanácsokat is, próbálom megvalósítani az elképzeléseiteket!
Valóban kissé összecseng a bass, mindegyikben a boobass morog. A dobszerelés se túl változatos, nem nagoyn alakítgattam. Időközben már próbálgatom a régi hangkészletet összeszedni, amib jópár hangot jelent, főként dobokat, és egyéb samplet.
Mind a zongorát, mind a vonósokat az eridol orchestral szólaltatja meg.
Pukiface az a összegyúrás érdekes ötlet megnézem, mi sül ki belőle.Smile
Válasz idézéssel
2009-09-09, 08:02,
Üzenet: #7
Edirol elég jó, ajánlanám még az East West Quantum Leap Orchestral Silver-t, vagy Gold-ot, ezek még jobbak!
Zongorában nagyon jó az Acoustica Pianissimo, de most kezdem fülelni a Steinberg Grand 3-at, jó kis trailerrel kecsegtet Wink
Élő dobhoz pedig fullextrás a Toontrack Ezdrummer!
Válasz idézéssel
2009-09-09, 16:56,
Üzenet: #8
Köszi a tippeket mindnek utána nézek, s valahogy be is szerzem őket. Smile
Válasz idézéssel
2009-09-09, 17:02,
Üzenet: #9
Nagyon tetszik mind!Smile
Anno én is belekezdtem ilyesmi muzsikákba, sőt van 1-2 próbálkozásom amiben érződik is valamennyire, de sose lett kész számom.
Tanácsként nem is írok semmit, mert már írtak a nagyokSmile
Válasz idézéssel
2009-09-09, 17:12,
Üzenet: #10
Oké, sok sikert!
Ha segítség kell . . . Smile
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás