zebaoth dolgai
2009-11-13, 17:58, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-09-09, 16:22 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #21
RE: _zebaoth_dolgai_
Egy ma délutáni lágy melankólia:

- szerk.: elavult link.
Válasz idézéssel
2009-11-14, 12:33,
Üzenet: #22
Tiszta jó! Mint az is, hogy mindenkinek máshoz/más műfajhoz van tehetsége. Ez nagyon jó! Lehet eddig én nem találtam meg a hozzám illőt, vagy lehet az egész zenegyártás nem hozzám illik?! Undecided
Válasz idézéssel
2009-11-14, 13:19,
Üzenet: #23
nagyonjóó psychill?Wink
Válasz idézéssel
2009-11-14, 13:26,
Üzenet: #24
hááát, én nem tudom, milyen az, de most ez jött ki belőlem. Azóta született egy új, hasonló stílusban és elégdett vagyok magammal, de nagyon! Big Grin
Válasz idézéssel
2009-11-16, 09:07,
Üzenet: #25
(2009-11-14, 12:33)SomY Írta: Tiszta jó! Mint az is, hogy mindenkinek máshoz/más műfajhoz van tehetsége. Ez nagyon jó! Lehet eddig én nem találtam meg a hozzám illőt, vagy lehet az egész zenegyártás nem hozzám illik?! Undecided

Sok idő kell, mire az ember megtalálja azt a stílust, melyben zökkenőmentesen tud tevékenykedni (ergo nem jelent nehézséget neki az adott stílusokra jellemző hangok kikeverése). Egyébként ha szükséges egy kis ihlet, esetleg segíthetek benne.
Válasz idézéssel
2009-11-16, 09:42, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-11-16, 11:57 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #26

Tényleg így van!

1998-2002 között teljesen más stílusban dolgoztam. Annak mondjuk lett lenyomata is: lehet, jó időben, jó helyen lehettem, mert egy osztrák kiadó megjelentette az első teljes lemezemet, plusz volt egy olasz kiadású 3 számos EP 7 inches bakelitlemezen, és volt még pár válogatáslemezes szereplésem is. Közben egy másik project is létrejött, egy másik személlyel, aminek szintén lettek lenyomatai: CD, vinyl, komoly külföldi visszhanggal, sőt külföldi fellépés is. (Ma már nem vagyok büszke erre amúgy, nem is azért mondtam, hogy fényezzem magam.)
Aztán mindent hátrahagytam bizonyos okokból, és jött 5 évnyi gitározás egy extreme metál zenekarban. Ezt is abbahagytam.
Nemrég megismertem az FL Studio-t, és elkezdtem kísérletezni: egy mélyebb, sötétebb dologgal kezdtem ( látsd: www.myspace.com/worldyearzero ), közben belenyúltam különböző stílusokba, született pár téma, néhányukat be is mutattam itt, de most érzem azt, hogy rátaláltam a stílusomra, amiben 100%-osan meg tudom valósítani önmagam, és látom benne a kimeríthetetlen lehetőségek tárházát.
Az elmúlt egy hétben 4 - szerény véleményem szerint - lemezérett dalt írtam, amikkel elégedett vagyok (ez nagy szó, mert soha nem lehet az ember 100%-osan elégedett a saját dolgaival) és nagyon fel vagyok spanolva. Azt nem tudom, meddig fog tartani ez az állapot, de most nagyon jó érzés.

Nem önfényezés akart ez lenni, csak el akartam mondani, hogy igencsak rögös az út...

Mindenkinek hasonlókat, sőt még jobbakat kívánok! Angel Wink
Válasz idézéssel
2009-11-17, 10:41,
Üzenet: #27
mért nem vagy büszke a külföldi visszhangra, és fellépésre?
van ilyen ember?Big Grin
Válasz idézéssel
2009-11-17, 10:51,
Üzenet: #28
Épphogy kiforrott az a stílus, akkor minden oké volt, de időközben felhígult a szcéna és tele lett képmutatókkal, ezért elfordultam. Most is hallgatok afféle zenéket, de már nem veszek részt benne.
Amúgy a fellépésre és a visszhangra büszke vagyok, csak sajnálom, hogy elfajzott lett az is.
Válasz idézéssel
2009-11-17, 10:57,
Üzenet: #29
Minden ami jó el"faj"zik..
a pénz, pénz, pénz.. kapcsolat..kapcsolat..kapcsolat..
Válasz idézéssel
2009-11-18, 19:41, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-09-09, 16:23 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #30
Tegnap picit ellazultam:

- szerk.: link törölve.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás