zebaoth dolgai
2009-10-09, 21:10, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-02-03, 20:18 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #1
zebaoth dolgai
Egy "dal", aminek se eleje, se vége, se ritmusa, se dallama...
>lefekszel éjszaka (vagy hajnalban vissza), amikor totális csend van körülötted és elkezdesz befelé figyelni.
Semmi külsőség!
A belső pokol hangjai...hogy jobban megismerd önmagad.
Sajnos ezt is stílusba foglalták Sad : dark ritual ambient.

szerk.: link törölve: elavult.
Válasz idézéssel
2009-10-09, 21:27, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-10-09, 21:30 - {2}. Szerkesztette: pukiface.)
Üzenet: #2
RE: _zebaoth_dolgai_
ezt a zeneattekintobe kellett volnaBig Grind
gonoszl átmerényeltem ideBig Grin
komoly zene lettSmile ha merges vagyok a munkaban, akkor ezt fogom bomboltetni
Válasz idézéssel
2009-10-10, 08:20, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-10-10, 08:40 - {2}. Szerkesztette: Atte Laer.)
Üzenet: #3

jézusom,mikor elkezdtem hallgatni beleborzongtamshocked
lehet van mögötte sok munka,sőt biztos,de ne haragudj ezt nem tudom értékelni(Egy "dal", aminek se eleje, se vége, se ritmusa, se dallama... miatt),de ez nem a tehetségedre vonatkozikSmileWink
de félreértés ne essék a többi zenéd ami spacen van,azok tetszenekTongueWink
Válasz idézéssel
2009-10-10, 09:11, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-09-09, 16:19 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #4

Atte Lear,
nem haragszom Wink Wink Wink

Kevesen értékelik az effajta agyament dolgaimat. Sokan azt mondják, "ezt én is meg tudom csinálni..., egy zaj ide, egy zaj oda, és kész!" (amúgy nem tudják! Big Grin )

Dark ritual ambient stílusban van jópár külföldi előadó, akik elég nagy népszerűségre tettek már szert (persze csak rétegzenéről beszélek), pl.: Raison D'etre, Herbst9, Endura, stb.

Az biztos, hogy nem mainstream! Smile
Egy régebbi szerzemény (az első FL-es) újramasterizált verziója. Full friss! Smile

Ezzel beláthatatlan ideig befejeztem a mainstreamkedést! Big Grin Big Grin Wink

- szerk.: link törölve.
Válasz idézéssel
2009-10-10, 09:32,
Üzenet: #5
hát persze ismerős ez a mondat:"ezt én is meg tudom csinálni...
mikor hallják a zenéim,az az 1 ső mivel csináltad?admmár ide a progitxD
jólvan haggyálBig Grin
Válasz idézéssel
2009-10-10, 10:54, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-10-10, 10:56 - {2}. Szerkesztette: laccas.)
Üzenet: #6

Ezt a dark ritual ambient tökéletesen passzol a horror játékokhoz. Szerintem ez eredetileg onnan eredhet Smile. Tényleg be kellene próbálnod valami játék alá, én összef*snám magam Smile.

Tetszik az indusztriális hangzás is benne.
Válasz idézéssel
2009-10-10, 11:11,
Üzenet: #7
Hm, érdekes, mégis tetszik, egyébként én is tapasztaltam már, azt hiszik a népek hogy milyen könnyű ezeket összehozni..., pedig mégse, egyébként tényleg jó lenne valami játék alá betenni, olyan ez mintha gépek dolgoznának, vagy nem is tudomSmile
Válasz idézéssel
2009-10-10, 16:34,
Üzenet: #8
Énis eltudnám képzelni vmi horror játék alá vagy akár film alá is Smile abba a műfajba tényleg jó lenne afféle aláfestő zenének, vagy gyorsisd fel és cisnálj belőle vmi hardot X)
Válasz idézéssel
2009-10-14, 11:38, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-20, 05:12 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #9
Köszi!
Megerőszakolni nem fogom magam, hogy eladhatóbb zenét csináljak, az biztos. Smile
Jön, ami jön. Nem pénzt akarok hajhászni a zenéimmel, hanem kiélni a önmegvalósítási "kényszerem".
Válasz idézéssel
2009-10-14, 23:49,
Üzenet: #10
Nekem nagyon bejönnek az ilyesfajta zenék, nagyon jó lett, még több ilyetSmile további sikeres alkotást!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás