Denemigen - keresetlen hangok
2011-05-29, 20:13,
Üzenet: #11
RE: Denemigen - keresetlen hangok
még mindig nagyon jó és a vége is szuper lett.Cool
Válasz idézéssel
2011-05-29, 20:28,
Üzenet: #12
köszönöm a szavakat.
Big Grin
Válasz idézéssel
2011-07-10, 21:13,
Üzenet: #13
megint valami
Amikor a múlt és a jelen találkozik

http://soundcloud.com/denemigen/denemige...a-m-lt-s-a
Válasz idézéssel
2011-07-13, 04:24,
Üzenet: #14
Kár, hogy nem dolgoztad ki teljesen mert jó kis ötlet lenne.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-09-22, 15:44,
Üzenet: #15
friss cucc, Babylon 5 inspiráció. tört ütemek 145 BPM-en.

Dreamers, Shapers, Makers
http://soundcloud.com/denemigen/denemige...rs-shapers

"Perhaps. Perhaps not. It is within that ambiguity that we exist. We are dreamers, shapers, singers, and makers. We study the mysteries of laser and circuit, crystal and scanner, holographic demons and invocations of equations. These are the tools we employ, and we know many things."
"Fourteen words to make someone fall in love with you forever, seven words to make them go without pain, how to say goodbye to a friend who is dying, how to be poor, how to be rich, how to rediscover dreams when the world has stolen them from you. That is why we are going away -- to preserve that knowledge."
Válasz idézéssel
2011-09-22, 17:30,
Üzenet: #16
Ott egy perc környékén lévő váltás szerintem nem sikerült, mert ki zökkenti a hallgatót a ritmusból, de a többi jól sikerült. Azt sajnálom még, hogy nagyon koncentráltál a dob és ritmus viszonyára és közben a zenét elhanyagoltad. Egy kis változatosság elfért volna még finoman. Amúgy minden ízében a te kezed munkája?SmileCool
Válasz idézéssel
2011-09-22, 19:12,
Üzenet: #17
(2011-09-22, 17:30)Haliday Írta: Ott egy perc környékén lévő váltás szerintem nem sikerült, mert ki zökkenti a hallgatót a ritmusból, de a többi jól sikerült. Azt sajnálom még, hogy nagyon koncentráltál a dob és ritmus viszonyára és közben a zenét elhanyagoltad. Egy kis változatosság elfért volna még finoman. Amúgy minden ízében a te kezed munkája?SmileCool

igen, hát work-in-progress dump ez is.
azt, hogy az egyszerű dallamot honnan lophattam, vagy hol halottam? biztos nem én vagyok az első aki ezt a konkrét hangsorozatot összeütötte, de nem tudom konkrétan, hogy valaki megcsinálta-e volna már. merem azt mondani, hogy teljes egészében a saját kezem munkája, igen.
kivéve a babylon 5-ös technomage sample, persze.

+ a kép ami valamiért szerintem passzol a hangulathoz: [Kép: J9bil.jpg]
Válasz idézéssel
2011-09-22, 19:25,
Üzenet: #18
A kérdés azért hangzott így mert volt, hogy valakit dicsértem munkájáért és közben össze ollózgatta a zenét. Azt, hogy a dallamot loptad kitaláltad vagy hasonlít valamihez nekem mindegy. hivatalosan régen úgy volt 13 hangig nem számít semmi lopásnak. Azért egy kis ráfinomítás ráférne.Tongue Szerintem.SmileCool A kép tetszik.Big Grin
Válasz idézéssel
2011-09-22, 19:58,
Üzenet: #19
igen, igen. (dallamot/akármit nem csórok [tudatosan biztos nem], ha mégis előfordulna jelezném)
Válasz idézéssel
2011-09-29, 11:59, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-09-29, 11:59 - {2}. Szerkesztette: convex.)
Üzenet: #20
Jó a zene! Lehetne finomítani, de én se szoktam Smile !
Ahhoz már ellustulok!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás