Gopher zenéi
2010-08-13, 10:49,
Üzenet: #11
RE: Gopher zenéi
jajaa, a snare furcsa nekem is az egész zenében Smile amúgy jólett Wink grat hozzá Smile további sikeres alkotást Tongue
Válasz idézéssel
2012-01-10, 19:27, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-01-10, 19:28 - {2}. Szerkesztette: gopher.)
Üzenet: #12
Üdv!

Ismét itt, szokásomhoz híven ismét kb. 1 év múlva jelentkezem Smile

Két új alkotásom van azóta - amit be is merek mutatni - ezek a következők:

Kód:
http://soundcloud.com/g0ph3r-1/gopher-stollen-phone
trance, talán kicsit itt is doboz hangú a kick

Kód:
http://soundcloud.com/g0ph3r-1/fall-of-the-republic
dnb, ez még talán picit "üres", de majd megmondjátok (remélem)

(Azért így tettem be, mert amúgy nem engedte, ill. a soundcloud azt írta, hogy "not available)

Kritikákat, mint mindig szívesen fogadok, és megpróbálom beépíteni a következő szerzeményekbe.
Válasz idézéssel
2012-01-11, 16:00,
Üzenet: #13
Nagyon ügyes munka mind a kettő. A dnb-nél nem feltétlen gondolnám, hogy nagyon kéne még valami szerintem így is elég kifejező lett. Az első viszont igen igényes kidolgozással van elkészítve, nekem személy szerint csak annyi zavaró volt benne, hogy kétszer is szépen felvezetted a zenédben azt a nagyon jól hangzó dallamos részt, de mire az ember élvezni kezdené vizbe is folytód. Majdem mint a filmzenékben. De a kivitelen ez mit sem ront. További jó munkát.SmileCool
Válasz idézéssel
2012-01-11, 17:02,
Üzenet: #14
Szia. Milyen fruity-t használsz? Ha mondjuk régebbit akkor próbálj újabbat szerezni meg új vsti-ket, hangmintákat! Zenék igényesen vannak kidolgozva viszont a hangzás, beszélek itt elsősorban a stolen phone-ról, borzalmas. Ne értsd félre kérlek, nem téged szapullak hanem a technikát. Én ugyanitt egy éve voltam, fruityloops-3 at használtam és mindent össze vissza állítva sem tudtam normális hangot kihozni a 3xosc-ból. Aztán jobb szgép, fl 9, stb és fényéveket léptem előre hangzás tekintetében. Azért írom ezt le mert engem évekkel vetett vissza a sz*r technológia(meglepő hogy mennyivel, én sem gondoltam volna), és a zenéiden úgy érzem hogy tehetség meg van ahhoz hogy ennél sokkal jobbakat hozhass létre.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás