A hónap zenéje
2010-02-25, 16:55, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-02-25, 16:56 - {2}. Szerkesztette: laccas.)
Üzenet: #101
RE: A hónap zenéje
Remélem láthatóSmile.

https://app.sgizmo.com/reports/66155/247...1267111316
2010-02-25, 17:01,
Üzenet: #102
na ez már sokkal átláthatóbb én úgy látom h nekem 3.47% van odaírvaSmile
2010-02-25, 17:03,
Üzenet: #103
Felhívás: Amennyiben valaki szeretné biztonságosabbá tenni a szavazást, azt megkérem, hogy keressen egy a Survey gizmónál biztonságosabb oldalt és a kezébe adom ennek felügyelését. A kevéske időmet nem szeretném újabb oldalak felderítésével és tesztelésével tölteni. Többször ellenőriztem, számomra megfelel ez a program, én nem tudtam többször szavazni vele mint 1. A fórum beépített szavazója viszont nem alkalmas külsősök behívására és kevesebb szolgáltatása is van. A szavazás promózásával úgy látom nincsenek bajok, a résztvevők igen nagy tömegeket hívnak ide.

Jelenleg újabb ötleteken fáradozom, melyek megszinesíthetik fórumos hétköznapjainkat. Bár most elsősorban pár régebb óta stagnáló projektet kell befejezni, aztán az újításokSmile.
2010-03-10, 23:28,
Üzenet: #104
Látom egyre többen csatlakoztak az írjuk ki a felhasznált vst-k nevét mozgalomhoz. Nekem nem okoz problémát, de a szabályzatban sem volt lefektetve sehol jelenlegi tudásom szerint, javítsatok ki ha tévedek Smile.
2010-03-11, 06:44,
Üzenet: #105
http://forum.flstudio.hu/Thread-A-H%C3%B...1#pid14961
laccas mester,.. tavaszi faradtsag?Smile
2010-03-11, 07:56,
Üzenet: #106
Jah, bocs, tényleg. Este volt már Smile.
2010-03-12, 08:37, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-12, 08:38 - {2}. Szerkesztette: Tomiieka.)
Üzenet: #107
Lehet hogy már valaki felhozta a dolgot , de azért én leírnám az észrevételem és tanácsom a hónap zenéje versenyéhez ...
Szerintem sokkal igazságosabb lenne a verseny ha különböző kategóriákban indulnának a zeneszerkesztők , zeneszerkesztői fejlettségük alapján . Ugyanis ha mindenki egy kalap alá van véve akik már sokkal ügyesebbek és tapasztaltabbak és akik még csak szinte kezdők ,ott technikai tudásban előnyben lesznek a nagy öregek . azt javasolnám hogy a versenyt kezdők , haladók , esetleg producer gurukra kellene osztani , hogy jobban érvényesüljenek kezdő kolegéink is ... Mert a profikat nem ér összemérettetni a kezdőkkel Smile szerintem ..
2010-03-12, 10:41,
Üzenet: #108
Ki lenne az, aki felméri az indulók felkészültségét és milyen alapon? Melyik versenyző fogadná el mondjuk hogy "alsókategóriás" lett?
Szerintem így jó, több az inspiráció...
Inkább a stílus az, ami utat mutat...ha nem megy mostanság pld. az industrial, hiába linkelnék be egy profi dalt (csak feltételezés!), úgysem rúghatnék labdába...
Angel
2010-03-12, 12:06, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-12, 12:07 - {2}. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #109
stílus...stílusjegyek alapján megint nem lenne semmi értelme a dolognakUndecided mivel rengeteg különféle műfaj van, lennének olyanok is, amiben csak 1 ember indul...

bár ez a zeneszerkesztők fejlettségi szintje alapján történő rangsorolás nem lenne olyan rossz, de ezt vkinek gondolom el kell vállalnia, és ezzel foglalkoznia több napig is.Smile úgyhogy sztem érdekes az 5let de nem biztos h meg is valósulna...de jó lenne!Tongue
2010-03-12, 23:56,
Üzenet: #110
Stílusok alapján már sokszor sok helyen futott, vagy éppen fut most is verseny. Jónak jó ötlet, de ezzel az egymás elleni versengést hiúsítanánk meg. A fejlettségi szint alapján való rangsorolás viszont egy érdekesebb kérdés. Tulajdonképp feküdne az oldal szellemiségéhez, viszont stílusok közötti háború továbbra is lenne. A másik dolog, mivel nem oktatom a témát, nem vagyok tanár, nincs jogom mások felkészültségi állapotáról ítélkezni. Egy egyszerű szöveges teszt koránt sem elég, ha viszont magam dönteném el a véleményeim alapján, akkor nem lenne fair dolog. Mindenkinek más a véleménye arról, hogy ki milyen tudásszinten áll a zenélés területén, így nekem is teljesen különbözhet a többiekétől. Nem beszélve a rengeteg időről, amely ehhez szükségeltetik.

Egy megoldás maradt tehát, teremtsétek meg magatoknak a közönségeteket. A felület adott rá, a fórumon kívül is még számtalan helyen szerezhettek ismerőst. A szavazás nyílt, így bármely ismerősötök szavazhat az érdeketekben. Az a tény, hogy itthon a house különböző válfajai folynak a csapból is, még nem jelenti azt, hogy már labdába sem rúghattok. A neten vagyunk emberek. A zenét mindenki érti. Odakint hatalmas tábora van mind az industrialnak, mind a handsupnak, nem is beszélve a hardstyle-ról. Azt is észrevehettétek már, hogy a kérdés angolul is szerepel mindig, nem véletlenül. Szóval ne a szabályokkal próbáljuk a szájunk íze szerint alakítani a dolgok alakulását, hanem a tömegek megmozgatásával.

Én is ma döbbentem rá, mennyi jó ötletre mondtam eddig azt, hogy reménytelen. Tessék változni és körbenézniSmile.
Szál lezárva 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás