A hónap zenéje
2009-11-17, 08:21,
Üzenet: #1
A hónap zenéje
Az októberi hírlevélben vetettem fel egy ötletet, melyben mindenki indulhatna kötöttségek nélkül. A havi legjobb előadó alkotása pedig kikerül a fórum kezdőlapjára (egy mp3 lejátszó segítségével) és az fl.hu-éra (ez még nem fixálódott le, lehet hogy csak az egyik lesz, ezen még agyalnom kell), valamint fixen az fl studio myspace-ére, amelyet fokozatosan elkezdünk promózni, így már ott is tekintélyes tömeg fog összegyűlni.

A nyertest mindig a következő hónapra választanánk, tehát az előző hónap x. napjáig kellene elküldeni a linkeket, melyen a szerzemény található. Egy ember egy hónapban csak egy számmal indulhatna.

Az egész szavazás útján zajlana. Úgy gondoltam, hogy lenne egy olyan mód, mellyel az egyszeri hallgató tudna szavazni, valamint lenne egy szakmai szempontokat figyelembe vévő szavazás és a kettő eredménye adná a győztest.

A szakmai szavazásra lehet hogy ideális lesz az újonnan alakuló privát kör. Így ezen biztosan csak azok vesznek részt, akik jártasak a témában.

Várom a ti ötleteiteket is. Sok pont még nem tisztázott.
2009-11-17, 08:54,
Üzenet: #2
RE: A hónap zenéje
Egy álmom válik valóra! Smile Tetszik, hogy kétféle csoport szavazatai alapján kerülnek ki a győztesek. Halkan jegyezném meg, hogy egyszer már valaki javasolta ezt a hónap zenéje versenyt... Blush Ki is volt az? Big Grin

Ami kérdés bennem egyből felötlött, hogy adott hónapban meddig lehet beküldeni a zenét, és milyen formátumban?
2009-11-17, 08:56,
Üzenet: #3
Ezekről még lehet ötletelni. A formátumra szerintem tökéletesen elég, ha már valahova feltölti az ember (sokan 4sharedelnek már, ami szerintem több mint elég, de pl youtube-ra nem lenne tanácsos) és azt a linket küldi el.
2009-11-17, 09:15, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-11-17, 09:26 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #4

A kényes kérdés szerintem a "zsűri", ugyanis, ha mondjuk 20-30 aktív fórumozóból a fele beküld egy-egy dalt, ki fog majd mérlegelni? Mindenki szavazhat majd mindenkire beleértve saját magát is Huh

szerk.: Jah, és tényleg stílusfüggetlennek kellene lennie.
2009-11-17, 09:48,
Üzenet: #5
Ezért lenne két része a dolognak. A közönség szavazásnál mindenki szavazhat mindenkire, kivéve saját magát (ez teljes mértékben megoldott). Az elit klub tagjai pedig a szakmai döntnökök lesznek. Az elit klubban pedig nem mindenki lesz benne. De mondom, még ezen a témán lehet ötletelni.
2009-11-18, 15:15,
Üzenet: #6
Ax elit kluban lehetne peldaul crep mert o nagyon jartas a ilyen szakmai ugyekbenBig Grin
2009-11-18, 15:26,
Üzenet: #7
Ohhh! Blush Köszönöm ez igazán megtisztelő! Wink
2009-11-20, 14:42,
Üzenet: #8
Hat ami igaz az..igaz nincs mit tenniBig Grin
Alig varom mar...Most keszulok egy uj szamal,remelm az benne lesz a top 10-be
Tenyleg aszt is kene csinalni ehez a honap zenejez...nem?Tongue
2009-11-20, 17:41,
Üzenet: #9
Egyenlőre annyit tudok hozzászólni hogy király lenne, és a szavazás lényege is korrektúr hangzik, úgy is olyan 1/3-adnál járok az új zenémben.
2009-11-20, 17:57,
Üzenet: #10
Nagyon jó ötlet, teljesen támogatom!Smile

Hozzáteszem lehet először még csak szavazni fogok.
Szál lezárva 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás