Max Adren próbálkozása
2009-11-25, 21:04,
Üzenet: #1
Max Adren próbálkozása
No hát nem tudom még sikerült e linkelgetnem, megpróbáljuk! Smile
Próbálkozgattam, aztán most lett belőle hirtelen valami, ez mondjuk így még nagyon-nagyon nyers, de gondoltam megmutatom.

http://www.4shared.com/file/159797695/36...r_Ned.html
Válasz idézéssel
2009-11-26, 05:42,
Üzenet: #2
RE: Max Adren próbálkozása
Így, első nekifutásra abszolút nem rossz. Majd figyelj arra, hogy a különböző "hangszerek" ne olvadjanak ennyire egymásba.
Próbálkozol még párat és meglátod, jobb lesz.
Gratu!
Válasz idézéssel
2009-11-26, 06:42,
Üzenet: #3
jó lesz ez!hangzásban a régebbi trance-re emlékeztet !további sikeres alkotást!Smile
Válasz idézéssel
2009-11-26, 07:59,
Üzenet: #4
Köszi! Smile
Hát az tényleg régi problémám, hogy összeolvad minden, talán még EQ-zok egy kicsit és jobb lesz (ez talán az elejére és a végére, valamint a mélyekre igaz).
Akkor stílusban eltaláltam azt amit akartam. Smile
Szerintem ezen még dolgozni fogok, illetve egy régebbi, szerintem nagyon jól sikerült feldolgozásomat frissítem egy kicsit.
Köszönöm a véleményeket!
Válasz idézéssel
2009-11-26, 11:58, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-11-26, 11:59 - {2}. Szerkesztette: Max Adren.)
Üzenet: #5
Időközben feltöltöttem egy korábbi szerzeményem "újrahangszerelt" verzióját.
A nóta egy OMD feldolgozás, a Scooter azonos című száma inspirált. Big Grin

http://www.4shared.com/file/160149139/15...w_Ins.html
Ja azt elfelejtettem, hogy ez sincs még kész rendesen, sok mindent be kell még állítani, de azt majd csak akkor ha meglesznek a megfelelő eszközeim. Smile
Válasz idézéssel
2009-11-26, 14:35,
Üzenet: #6
(2009-11-26, 11:58)Max Adren Írta: Időközben feltöltöttem egy korábbi szerzeményem "újrahangszerelt" verzióját.
A nóta egy OMD feldolgozás, a Scooter azonos című száma inspirált. Big Grin

http://www.4shared.com/file/160149139/15...w_Ins.html
Ja azt elfelejtettem, hogy ez sincs még kész rendesen, sok mindent be kell még állítani, de azt majd csak akkor ha meglesznek a megfelelő eszközeim. Smile

Tetszik!
Jó lesz ez, csak a vezérdallam lead szerintem lehetne hangosabb!
További sok sikert!
Válasz idézéssel
2009-11-26, 15:19,
Üzenet: #7
Plusz még jól állna a leadnek egy plusz hangszer, egyébként jó dinamikus alkotás lett.
Válasz idézéssel
2009-11-26, 15:21,
Üzenet: #8
Old-school érzés. Smile
A lekeverésnél majd oda kell figyelni, nem jók az arányok, tényleg.
Jó lesz! Gratu!
Válasz idézéssel
2009-11-26, 16:43,
Üzenet: #9
ne csak próbálkozz alkossBig Grin
Válasz idézéssel
2009-11-26, 17:31, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-11-26, 18:16 - {2}. Szerkesztette: Max Adren.)
Üzenet: #10
Na ez olyan Joda mesteres volt! Big Grin
Nagy bajom az, hogy jelenleg a laptopom beépitett hangszórói és egy pici, telefonhoz kapott SonyEricsson fülhallgató áll rendelkezésemre. Mondjuk utóbbi meglepően élvezhetően adja vissza a zenéket ha rendeltetésszerűen, telefonra kötve használom. De ezekkel dolgozni elég nehéz. Amit én itt beállítottam, és azt gondoltam így viszonylag jó lesz, az másnál, Nálatok normális cuccokkal már-már élvezhetetlen lehetett. Bár azt mondtátok Nektek tetszett! Big Grin
Kinyimtam wav-ba a sávokat (a lehető legjobb minőségben) aztán Cubase alatt megpróbáltam újra összerakni, csak hát sajnos egy picit instabill szerencsétlen, így azt hiszem hanyagolom azt a progit. FL-ben raktam össze újra!!
És hatalmasat csalódtam Fruityban!!!!!!
Csak hát kellemesen, nagyon meglepett hogy milyen szépen, tisztán játsza le a hangokat. Amíg nem wav-ban volt azért nem így szólt a cucc...
Mastering nyugodtan mehet FL alatt is...
Válasz idézéssel

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Mico próbálkozása Mico-AK47 1 1,095 2013-10-12, 08:35
Utolsó üzenet: Mico-AK47
Smile Raxi próbálkozása Raxi 25 6,761 2010-08-19, 16:42
Utolsó üzenet: Raxi

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás