Megmutatnám magam:)
2009-11-30, 16:23,
Üzenet: #1
Megmutatnám magam:)
Sziasztok,volt egykét próbálkozásom az elmúlt években de ezek mind csak dance ejayosok voltak(csiziktomi.fw.hu)

Kb fél éve kaptam egy roland billentyűt és azóta már az Fl-t használom.
Megmutatnám egy átdolgozásom kiváncsi vagyok mi a vélemény róla.Elöljáróban ez egy orosz dal és apám kérésére hoztam össze.
http://www.4shared.com/file/162797145/a6...oskow.html
Válasz idézéssel
2009-11-30, 17:09,
Üzenet: #2
RE: Megmutatnám magam:)
jó úton haladsz, csak még tökéletesítsd magad, sok gyakorlás meg minden.
Válasz idézéssel
2009-11-30, 17:13, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-11-30, 17:20 - {2}. Szerkesztette: csiziktomi.)
Üzenet: #3
(2009-11-30, 17:09)partyboy Írta: jó úton haladsz, csak még tökéletesítsd magad, sok gyakorlás meg minden.

Köszönöm a véleményedet.
Sokat segítene ha konkrétan megtudnád mondani ,hogy mi nem passzol(ilyenkor bánom hogy lógtam a zenei óráról Smile )
De van itt másik:http://www.4shared.com/file/162850151/bd6f0f04/felkelo_nap_hza.html
Válasz idézéssel
2009-11-30, 17:34,
Üzenet: #4
Szerintem van benne néhány hamis hang, vagy lehet a zongora hangja miatt tűnik úgy. Viszont a gitár nagyon frankó alatta. Csak a főmotívum, amit szerintem fel akartál dolgozni, kicsit háttérbe szorul. (Gondolom ez a pánsíp, vagy mi is a neve, nem jut eszembe - szerű dallam lenne.) Inkább arra adj akkor hangerőt, vagy erősítsd meg, szóljon egyszerre több szólamban, ugyanazzal a hangszerrel. Sokat lehet még rajta csiszolni, de ezt hosszú lenne leírni, mit-hogyan. Hallgass hasonló zenéket és próbáld megfigyelni mi hogyan van jelen.

Technikai kérdésekben jó páran tudunk segíteni, fordulj hozzánk bizalommal! (legalábbis hozzám fordulhatsz, ha tudom a választ a kérdésedre, elárulom Tongue)

Jó lenne, ha nekem is ilyen szüleim lennének, hogy mondanák mit próbáljak feldolgozni, vagy eljátszani... de sajnos az enyéim még a zenéimet sem hallgatnák meg. :S
Válasz idézéssel
2009-11-30, 17:42,
Üzenet: #5
Minden egyes hangot te magad pötyögtél be?

A zongora elég szépen szól, de a pánsíp nagyon mű nekem, keress szebb hangmintát.
Igen, igaza van Somynak, az egyik gitárakkord nem illik bele...vagy talán kettő is: disszonáns.

De jó lesz! Sok próbálkozás, és meglátod elkezdenek majd kifinomulni az érzékeid Wink

Gratu! Ne hagyd abba!

(A zeneórákat pedig tényleg bánhatod! Wink )
Válasz idézéssel
2009-12-01, 09:19,
Üzenet: #6
Köszönöm a segítséget és az építő kritikát.Idea
Válasz idézéssel
2009-12-01, 19:16,
Üzenet: #7
(2009-11-30, 17:13)csiziktomi Írta:
(2009-11-30, 17:09)partyboy Írta: jó úton haladsz, csak még tökéletesítsd magad, sok gyakorlás meg minden.

Köszönöm a véleményedet.
Sokat segítene ha konkrétan megtudnád mondani ,hogy mi nem passzol(ilyenkor bánom hogy lógtam a zenei óráról Smile )
De van itt másik:http://www.4shared.com/file/162850151/bd6f0f04/felkelo_nap_hza.html

Nem kell aggodni nem a zeneelmélet kell neked hanem a jó érzék, ami kialakul előbb utóbb ha gyakorolsz Wink. Probáld reprodukálni amit a profiktól hallassz.
Válasz idézéssel
2009-12-01, 19:24,
Üzenet: #8
Na akkor itt van még egy(bocsika) :http://www.4shared.com/file/162850151/bd6f0f04/felkelo_nap_hza.html

Ezt egy nagyon jó barátomnak csináltam ,mert ha iszunk akkor mindig ezt gitározza SmileBig Grin

Remélem ez már jobban sikerült.De minden segítő kritikát szívesen fogadok
Válasz idézéssel
2009-12-03, 10:51,
Üzenet: #9
Nekem az első zenéd nagyon tetszik(még akkor is ha van benne 1-2 hiba)Smile
A 2. sem rossz csak az nekem annyira nem jön be.
De nyugi idővel menni fog ezSmile Csak sose hagyd abba.
Gratula!
Válasz idézéssel
2009-12-03, 11:03,
Üzenet: #10
(2009-12-03, 10:51)Radix Írta: Nekem az első zenéd nagyon tetszik(még akkor is ha van benne 1-2 hiba)Smile
A 2. sem rossz csak az nekem annyira nem jön be.
De nyugi idővel menni fog ezSmile Csak sose hagyd abba.
Gratula!

Köszönöm
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás