Kisjunior Próbálkozásai
2009-12-05, 08:47, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-04-17, 16:53 - {2}. Szerkesztette: Kisjunior.)
Üzenet: #1
Music  Kisjunior Próbálkozásai
Itt meghallgathattok pár zenét:

http://soundcloud.com/kisjunior

Ezt a hozzászólást átszerkesztettem, így a következő már nem illik hozzá...
Válasz idézéssel
2009-12-05, 09:29,
Üzenet: #2
RE: Kisjunior Próbálkozásai
A Letargiát mintha már kommenteltem volna valahol...
Abszolút nincs miért "szégyenkezned", ha valóban zöldfülű vagy a zeneszerkesztés terén, akkor csak gratulálni tudok.
Viszont a helyedben az előre kikevert hangminták helyett (legalábbis szerintem gyári dolgok lehetnek), kevernék magamnak egyedieket...

A P.P-ben érdekesek, váratlanok a váltások, de ez nem is baj annyira... Ha majd belemerülsz teljesen, azt fogod észrevenni, hogy este 8-kor elkezdesz egy témát és hajnal 2-kor fejezed be Big Grin (én legalábbis így vagyok: totál más világban leledzem, miközben "komponálok"... Wink

Kitartást és további hasonlókat kívánok!
Válasz idézéssel
2009-12-05, 09:38,
Üzenet: #3
Igen, gyáriak...
Én még tényleg kezdö vagyok, ugyhogy felmerült a kérdés: Mivel keverjek, FL-be megoldható?
Gondoltam, hogy venni kéne egy szintit, de sajnos nincs rá pénzem... Sad
Vannak saját Loopok a fejemben, de meg nem találtam olyan programot, amivel fel lehetne vini a gépre... Ebben tudnál(tok) segíteni...?

A zenét én is hasonlóképpen írom, mintha Transba esnék, vagy nemtom, ezek a számok fel nap alatt készültek, de közben a világomról nem tudtam...
Válasz idézéssel
2009-12-05, 10:09, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-12-05, 10:09 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #4

Tekerkesd a potmétereket, hogy legalább ne az alapbeállításokkal dolgozz...

Érdemesebb egy midi keyboardot venni, amivel különböző vsti-ket meg tudsz szólaltatni, ha van némi fogalmad a zongorázásról...
Többek között itt (is) olvashatsz a vsti-kről:
http://forum.flstudio.hu/Thread-VSTi-k-a...ajdonságai

Nekem csak ez van, de elboldogulok vele, lehetőségeimhez mérten mindent meg tudok oldani:
http://forum.flstudio.hu/Thread-Asztalun...ene?page=4
Válasz idézéssel
2009-12-05, 10:22,
Üzenet: #5
Utánnanézek, köszi Smile
Válasz idézéssel
2009-12-05, 10:54,
Üzenet: #6
Nincs mit! A fenti keresőben szerintem mindent megtalálsz... Smile
Válasz idézéssel
2009-12-05, 15:22, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-12-05, 15:47 - {2}. Szerkesztette: pukiface.)
Üzenet: #7

tok jo otletekSmile kicsit "egyenesek" a hangok, Smile hasznalj reverbet, meg ahogy zebaoth irta, tekerj kicsit beleWink
Válasz idézéssel
2009-12-05, 18:26,
Üzenet: #8
Huuuu
Egész nap tekergettem, becsukom a szemem, és potikat látok....
Eredménye nemsok volt, de néha jookat röhögtem, hogy milyen joo hangokat lehet kicsalni ebböl a progiból. Smile
Válasz idézéssel
2009-12-05, 18:33,
Üzenet: #9
Nem sok?
Nem is sejted milyen sok... majd holnap-holnapután meglátod...

Wink
Válasz idézéssel
2009-12-05, 18:42,
Üzenet: #10
Végül is ja, egy pár tekerőre rájöttem, hogy mirejooo, csak aza baj, hogy rettentő sok van...
Válasz idézéssel

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Droli rock-pop próbálkozásai Droli 1 1,112 2017-06-30, 18:06
Utolsó üzenet: Droli
Music Rowdy próbálkozásai Rowdy 3 1,264 2013-11-22, 16:10
Utolsó üzenet: Rowdy

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás