DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (djhardslow.hu)
2010-01-12, 13:15, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-04-14, 14:58 - {2}. Szerkesztette: Djhardslow.)
Üzenet: #1
DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (djhardslow.hu)
A régi topicot ha lehet töröljétek! Azért csináltam újat hogy itt rendszerezve legyenek az zenéim.

Keresek olyan DJ-t a fórumról aki szivesen zenélne Lento Violento stílusban, vagy olyat aki szerkesztgetne ilyen zenét... esetleg hardstyle-t. ("A H.L.V.T. csak most van alakulóban, tervezünk egy rádiót, és bulikat ahol ennek a stílusnak Magyar képviselői játszanak, de még nem vagyunk elegen, jelenkezhet akit érdekel. www.lentoviolentoteam.hu hamarosan!") Már nem aktuális !

Új msn elérhetőségem : joycare@hotmail.hu

Köszönöm azoknak akik eddig hozzászóltak és bizonyos dolgokban felhívták a figyelmem a hibáim egy részére (kyis,Pukiface,Somy,laccas,Atte Laer,kiddiwink,Dj Grande,Acro, zebaoth,) továbbra is szivesen fogadok bármit amit írtok, de persze másoktól is...

Amiket ide felteszek azok nem teljes verziók, sokszor az első kimentés után felrakom csodát ne várjatok! Remélem idővel egyre jobban ráérzek majd a dolgokra.

3 Soundcloud van ahol elérhetőek a zenéimnek egy része, aki bármelyikben lát fantáziát nyugodtan közölheti velem.

http://soundcloud.com/csaranko-aka-hardslow

http://soundcloud.com/djhardslow

http://soundcloud.com/slowmind-1
Válasz idézéssel
2010-01-12, 13:20,
Üzenet: #2
RE: DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (Hungarian Lento Violento Team)
nos én szeretek HS-t kreálni, de azt mondanád nekünk(talán csak nekem) h mit jelent pontosan a lento violento?Smile
Válasz idézéssel
2010-01-12, 13:28,
Üzenet: #3
(2010-01-12, 13:20)harderstylez Írta: nos én szeretek HS-t kreálni, de azt mondanád nekünk(talán csak nekem) h mit jelent pontosan a lento violento?Smile

Ott van a "zenei stílusok" közt itt a fórumon. De "lassú erőszakos" a jelentése.

Több fajtája van, adtól függ kik álnak a zene mögött.

a sima lento violento ( gigi dag)
rap vokál,dallamosabb (gigi,pandolfi,luca noise stb)
electrós (na ez ami nekem nem ok)
hardslowstyle (gigi,mondello,viviana stb)
undersound (lento vs hs, technoboy,headhunterz,tatanka,d'Stylerz , Ruthless , Punto Banco , Da Tweekaz stb) De csak kacsingatnak a stílusra pár szám erejéig, mind csinál sima hardstyle-t is
Válasz idézéssel
2010-01-12, 13:39,
Üzenet: #4
ezek közül az undersound ismerős, főleg azért, mert ott van 1-2 sorolt kedvencem is(headhunterz, da tweekaz, technoboy meg tatanka)

az electro-s részt én szintén ki nem állhatom(mivel párat már meghallgattam belőle)

pl. technoboy is csinált már a headhunterz rock civilization számából undersound mixet majd hallgasd megWink

várjuk a zenéid(de ha vki jön és társul veled akk zenéitek), itt ebben az új topicbanSmile

Ui.:grat a 200. hszedhezBig Grin
Válasz idézéssel
2010-01-12, 13:51,
Üzenet: #5
(2010-01-12, 13:39)harderstylez Írta: ezek közül az undersound ismerős, főleg azért, mert ott van 1-2 sorolt kedvencem is(headhunterz, da tweekaz, technoboy meg tatanka)

az electro-s részt én szintén ki nem állhatom(mivel párat már meghallgattam belőle)

pl. technoboy is csinált már a headhunterz rock civilization számából undersound mixet majd hallgasd megWink

várjuk a zenéid(de ha vki jön és társul veled akk zenéitek), itt ebben az új topicbanSmile

Ui.:grat a 200. hszedhezBig Grin

Köszi szépen, én nem is figyeltem hogy már 200 van Big Grin

rock civilization szerintem jó lett : igaz nem ide tartozik de technoboy ezt írta a remixéről, persze már lefordítva ...Wink

"A ‘Headhunterz - Rock Civilization (Technoboy remix)’ egy olyan szám, amelyről rengeteg visszajelzést kaptam az első leadása után a Defqon.1 rendezvényen. Pozitív, negatív véleményekeket egyaránt. Először is, szögezzük le: nem érzem úgy, hogy meg kéne védenem magam. Anélkül, hogy arrogánsnak tűnnék: azt hiszem az összes DJ aki az élvonalban játszott, igazán keményen dolgozott éveken át, hogy arra a szintre juttassa a hardstyle-t, ahol most van. A mi munkánk az, hogy mindannyiótoknak kellemes pillanatokat szerezzünk. És ehhez a feladathoz a legjobb út pedig az, ha azt tesszük, amiben hiszünk. Azt hiszem, az én utam során mindig is kísérletezgettem más stílusokkal, és boldog vagyok az eredménnyel. De ki szeretnék fejezni valamit, a Gigi D'Agostino iránti tiszteleten kívül. Az én meglátásom szerint ő a legnagyobb producer a dance zenei világban, egyike a kick-and-bass stílus létrehozójainak amit mindannyian annyira szeretünk, és szintén ő az, aki a Lento Violentot életre keltette. Szeretem amit csinál. Nagy tisztelettel tekintek Headhunterz felé is, aki fantasztikus munkát végzett a Defqon.1 zárásánál ebben az évben. A ‘Rock Civilization’ remixem egy elismerés Gigi D’Agostino és Headhunterz részére. Úgy éreztem, kísérletezgethetnék a stílusuk, és a saját zeném ötvözésével - és ahogy mondtam, elégedett vagyok a végeredménnyel. Természetesen mindenkinek megvan a joga a saját véleményéhez: szereti, vagy utálja. De remélem az emberek megértik majd a szándékaimat, és méltányolják a kísérleteimet. Nagyon jó érzés volt leadni a számot a Defqon.1-en, és élvezettel figyeltem, ahogy a csapat jól érzi magát a dj setem alatt."
Válasz idézéssel
2010-01-12, 13:58,
Üzenet: #6
azt el is hiszem h jó lettSmile

még én aki a HS szereti, tisztelem gigi d'agostino munkásságát, talán a hardstyle egyik alapja is volt vmelyik zenéje.

azt is elhiszem h headhunterz-t tiszteli hiszen ő maga a hardstyle istene(és nem túlzok bár zany a HS godfathere(keresztapjaHuh )és amit ő tett a hardstyle népszerűsítéséért az nagyszerű, bár én a showtek - fts című száma óta szeretem a hardstylet, számomra ő(showtek) és a headhunterz az örök kedvencBig Grin
Válasz idézéssel
2010-01-12, 14:08, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-12, 14:11 - {2}. Szerkesztette: Djhardslow.)
Üzenet: #7
Nagyon sok jó hs előadó van, csak a rajongók közt vannak zavaros egyedek, van egy magyar hs fórum, ahol már 2006-óta tag vagyok és azotta mondtam nekik a lentot....de jószándékból godolom nem kell mondanom a reakciókat Big Grin Na jó de telt az idő és már jópár megbarátozott a dologgal és ez nagyon is jó dolog nemtudom ezt olvastad e ezt is technoboy írta :

"Innovatívnak kell maradnunk, hogy életben tartsuk a zenét! A június 15-ei híremben beszéltem már nektek a Rock Civilization remixemről, és arról, hogy mennyire imádtam valami mást alkotni. Semmilyen okból sem említettem meg a Technoboy Undersound Mix nevet: tudtam, hogy egy merőben más hangzást szeretnék kifejleszteni, azért, hogy egy forradalmat vigyek végbe azzal a hardstyle stílussal kapcsolatban, amit most ismerünk! Fogadok, mindenki tudja, honnan származik a hardstyle: egy dobból és egy basszusból. A dob alapvető fontosságú ebben a stílusban, de az utóbbi években a zene egyre csak keményebb és keményebb lett, és pontosan ezért a dob nem mindig olyan ütős, átható, mint amilyen lehetne (vagy kellene lennie). Megihletett Gigi D'Agostino Lento Violento stílusa, és valahogy tudtam, hogy a két stílus kombinálása csodát tehetne a bulikon. És ki más tudná ezt a varázslatot jobban kifejezni, mint az első számú MC: Ruffian?

Kedves rajongó, minden jogod megvan kritikusnak és igényesnek lenni. De kérlek téged, lépj ki a dobozból most az egyszer igazán. Kíváncsi leszek, merészeled-e szabadjára ereszteni az elméd, így megértve a két különböző világ kombinálásának lényegét...

Tudja még a basszus & dob ezen generációja, milyen IGAZÁN érezni egy dobot? A Qlimax után a válasz 'igen' lesz. "
Válasz idézéssel
2010-01-12, 14:14,
Üzenet: #8
lol...már nincs 200 üzid...biztos azért, mert a régi topicod törölték.

ha engem netalán megkeresnél a zenei stílussal a zenéim ebben a topicban találod(de ezt te is tod):

http://forum.flstudio.hu/Thread-Harderstylez-zen%C3%A9i
Válasz idézéssel
2010-01-12, 14:17,
Üzenet: #9
(2010-01-12, 14:14)harderstylez Írta: lol...már nincs 200 üzid...biztos azért, mert a régi topicod törölték.

ha engem netalán megkeresnél a zenei stílussal a zenéim ebben a topicban találod(de ezt te is tod):

http://forum.flstudio.hu/Thread-Harderstylez-zen%C3%A9i

okés
Válasz idézéssel
2010-01-12, 20:34,
Üzenet: #10
Na valamennyit felraktam , remélem volt értelme BlushBlushConfused
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás