A téma értékelése:
  • 2 Szavazatok - 5 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Softsynth.hu
2010-02-18, 17:45,
Üzenet: #1
Softsynth.hu
Minden ami VST. Effektek, szintetizátorok és egyéb master eszközök. Részletes leírásokkal, profi és közérthető cikkekkel. Örömteli számomra, hogy kapcsolatunkból hamarosan új cikkek és oktató anyagok fognak születni Smile. Addig is a már meglévő irományokból lehet szemezgetni. Ilyen részletes synth 1 leírást még sehol sem olvastam! Link: Softsynth .
Válasz idézéssel
2010-02-18, 23:02,
Üzenet: #2
RE: Softsynth.hu
nagyon örülök hogy megint egy jó oldallal kerültünk kapcsolatbaSmile
Válasz idézéssel
2010-02-19, 12:02,
Üzenet: #3
én még jobban örülök neki, mivel az naon jó kis oldal, ami vstkkel foglalkozik, sokat segíthet a próblémákban is.SmileCool
Válasz idézéssel
2010-02-21, 07:09,
Üzenet: #4
Üdv mindenkinek! Nemrég FLStudióztam kicsit, és feltűnt milyen figyelmes a program:
egy 2007-es project-et nyitottam meg és mivel néhány plugin-t nem talált most 2010-ben a könyvtáraimban,
ezért felkínálta, hogy rákeres a google-ön illetve a KVRAudio oldalon.
(Az már más kérdés, hogyha egy régi prohectben mondjuk Absynth3 volt és most az 5-ös verziót használod,
akkor is hiányzó plugin-t jelez....)
Válasz idézéssel
2010-02-21, 08:24,
Üzenet: #5
Nagyon joo ez az oldal, Köszi! Smile
Válasz idézéssel
2010-02-21, 08:27,
Üzenet: #6
Szia! bocs hogy elcsortam a synth1 leirast az oldalatokrolSmile
de azthiszem hatalmas lokest adott altalaban a szintik hasznalathoz, es muszaj volt ide is feltennem doc-ban, utolagos engedelmeddelSmile
Válasz idézéssel
2010-02-21, 17:00, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-02-21, 17:09 - {2}. Szerkesztette: SoftSynth.hu_Arpad.)
Üzenet: #7
(2010-02-21, 08:27)pukiface Írta: Szia! bocs hogy elcsortam a synth1 leirast az oldalatokrolSmile
de azthiszem hatalmas lokest adott altalaban a szintik hasznalathoz, es muszaj volt ide is feltennem doc-ban, utolagos engedelmeddelSmile

Na jó, most az egyszer megbocsátok Smile
Azért elárulhatnád merre van, érdekelne, hogy néz ki word-ben. ..
Egyébként, ha már a Synth1-nél tartunk, nemrég láttam egy egész jó skin-t -
valakinek nagyon szúrta a szemét a régi dizájn Smile így összerakott egy modernebbet - a gond csak ott van, hogy a progi fejlesztőjét nem lehet elérni és rávenni, hogy belerakja a skin-t az alkalmazásba...

http://www.kvraudio.com/forum/viewtopic.php?t=276887&highlight=synth1+skin
Válasz idézéssel
2010-02-21, 18:29,
Üzenet: #8
oszinte leszek, nagyon trukkos, hogy nem lehet kopizniBig Grin megertem, de a net spirit meg a minden mindenkie alapon..lenyultamSmile
http://forum.flstudio.hu/Thread-Synth-1?pid=755#pid755
csak a nyomtatasi kepet lehetett kopizni, igy keretbe van rendezve, ahogy lementettem magamnak..
kar hogy nem fejleszti tovabb az arc, ez a kedvencemSmile csakasynth1Smile
Válasz idézéssel
2010-02-23, 19:08,
Üzenet: #9
(2010-02-21, 18:29)pukiface Írta: kar hogy nem fejleszti tovabb az arc, ez a kedvencemSmile csakasynth1Smile

Hát, lehet, hogy hamarosan új kedvenced lesz, a www.bigtick-audio.com-on
a Rainbow és az Angelina is freeware lett, csak regisztrálnod kell az oldalon és letöltheted őket.
Válasz idézéssel
2010-02-23, 20:04,
Üzenet: #10
baromijok, maris megvannak az uj jatekokSmile
koszonom, atlatod az izlesemBig Grin ezek az igazi analog modelezesekBig Grin
verythanks!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás