Hónap Remixe
2010-02-21, 15:01, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-02-21, 15:02 - {2}. Szerkesztette: Chrypton.)
Üzenet: #1
Hónap Remixe
Sziasztok!
Arra gondoltam, lehetne csinálni egy Hónap Remixe versenyt, ami arról szólna, hogy az előző hónap nyertes számát kéne remixelni, és ebből csinálni egy külön versenyt. Esetleg egy olyan zenét csinálni, amiből minden A Hónap zenéjén résztvevő alkotó kiveszi a részét; egyfajta fórumos himnuszt.
Na, mit szóltok?Shy
Válasz idézéssel
2010-02-21, 15:32,
Üzenet: #2
RE: Hónap Remixe
A remixelés nem rossz otlet de szerintem a himnusznak sok értelme nem lenne azért, mert elég kulonféle stílusú emberek vannak itt és azzal nemmennénk semmire, ha valakinke tetszene, mert az o stílusa, valakinek meg nem. De ettol fuggetlenul még meg lehet csinálni... Smile
Válasz idézéssel
2010-02-21, 15:44,
Üzenet: #3
hát a fórumos himnusz nem rossz megoldás, ki-ki beleteszi a magáét, de annyiféle stílusú ember van, h kismillió változat készülne belőle...
Válasz idézéssel
2010-02-21, 15:58,
Üzenet: #4
Szerintem ez jo 5lett...
En varom laccas velemenyetSmile
Válasz idézéssel
2010-02-21, 17:07,
Üzenet: #5
Volt már erről szó korábban is,de akkor dugába dőlt a terv...
Majd talán...
Válasz idézéssel
2010-02-21, 18:45, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-02-21, 18:47 - {2}. Szerkesztette: Chrypton.)
Üzenet: #6
Épp ez lenne a jó benne, hogy mindenből egy picit beleteszünk, azt megnézzük az eredményt. Ha szükséges akár le is bonyolíthatom, ha az adminoknak nincs rá idejük, de majd írok ki szavazást, ki akarna részt venni ebben.
De még ne tervezzünk előre, majd még meglátjuk.
Válasz idézéssel
2010-02-21, 18:50, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-02-21, 18:50 - {2}. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #7
én is ezt osztom, h még fölösleges, mert azért nem kis munka lenne ebben. ráadásul nincs mindig mindenki mindennap fent(én mindennap felnézekTongue)
Válasz idézéssel
2010-02-21, 19:30, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-02-21, 19:32 - {2}. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #8
És nem mindenki alkot 4/4-ben , ezt tegyük hozzá ! Igazából elképzelni nem tudom mi a szándék vele , de hajrá Big Grin

Viszont a másik vonalat újra lehetne éleszteni , adott hangokból fel kell használni x-darabot . ki mit tud vele kezdeni Smile
Válasz idézéssel
2010-02-21, 20:19,
Üzenet: #9
Igen, a himnusz egyszer már terítéken volt. A helyzet hasonló volt a versennyel is, egyszer volt róla szó, aztán senki sem akart vele mit kezdeni, végül felkaroltam a kezdeményezést, aztán tessék most hol vagyunk Smile. Jó ötletnek tartom a remix versenyt is egyébként, egyszerűen az idő hiány nincs még.
Hiába írják mindenhol, hogy közösen elindítva sokkal jobb, meg így-úgy kollektíva, azért a kezdő lépésekhez mindig egy ember kell Smile. Szóval minden ilyen versenynek és akciónak kell lennie egy szószólójának, aki a vállain viszi a projektet. Az más kérdés, hogy később ha már megy, akkor besegít más vagy esetleg átveszi.

Ezen fórum is egy ember fejéből pattant ki először, 3 ember hívta életre, kb. 10-20 ember töltötte meg élettel, most pedig 600 ember alkot vele egy közösséget Smile. (A számok csak példa értékűek)
Válasz idézéssel
2010-02-22, 14:38,
Üzenet: #10
ha már lenne hónap remixe verseny, akk hónap remake-e verseny is lehetne(mert ugye a remix és a remake között van egy kis különbség...)
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás