Szavazás: Hallgatsz e Klasszikust ?
Hallgatok ilyet ...
72.73%
8 72.73%
Áh, ilyen zenét ? Nem ...
27.27%
3 27.27%
Összes 11 szavazat 100%
* Már szavaztál erre az elemre. [Eredmények]

A téma értékelése:
  • 1 Szavazatok - 5 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasszikusok
2010-02-22, 10:20, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-02-22, 10:24 - {2}. Szerkesztette: Tomiieka.)
Üzenet: #1
Rainbow  Klasszikusok
Egy téma az építő ötletek jegyében .
Vajon ha én szeretem a house-t , vagy trance mániás vagyok , esetleg lélekromboló hardot hallgatok szívesen , szükségem van e a Klasszikus művészek által írt művek hallgatására ? Komolyzenei téren rengeteg műfaj van , népzene , szimfonikus stb... Valaki a mai világban még hallgat ilyeneket , vagy egyáltalán képes elődeink művei végighallgatására ? Esetleg érti , s emészteni is képes azokat ?
Ezek a az értékek manapság nem népszerűek , mert a világ inkább a teljesítményben , s nem a művészi minőségben hisz . Vélemények , kritikák , egyebek jöhetnek ... Kinek miért , kinek így , kinek úgy ...
Válasz idézéssel
2010-02-22, 10:55,
Üzenet: #2
RE: Klasszikusok
Természetesen nincs szükséged klasszikus művek hallgatására, mert az általád felsorolt műfajok teljesen más gyökerekkel rendelkeznek, de ha hallgatsz, egy idő után észrevétlenül, tudat alatt biztos vagyok benne, hogy kamatoztathatod...
Válasz idézéssel
2010-02-22, 11:24,
Üzenet: #3
foleg a zongorahangverenyeket, es a nagyzenekari muveketBig Grin
Válasz idézéssel
2010-02-22, 13:11,
Üzenet: #4
miszámít klasszikusnak? assziszem itt az idő megemlékezni egy csodálatos műről a világ első elektronikus zenéjéről:
Válasz idézéssel
2010-02-22, 13:21,
Üzenet: #5
Tomiieka komolyzenére gondolt - elsősorban.
Válasz idézéssel
2010-02-22, 13:42,
Üzenet: #6
sztem valamennyire szükség van egy kis klasszikus zene hallgatására(még úgy is h mégcsak észre se veszedSmile), hiszen ha a számodba lassú és gyönyörű melodiát is szeretnél tenni, jól fog jönniSmile bár én nem szoktam ilyenekt hallgatni...
Válasz idézéssel
2010-02-22, 15:19,
Üzenet: #7
Aaaa..az regen volt divat..mert nem letezett houseTongue
Válasz idézéssel
2010-02-22, 15:22,
Üzenet: #8
mért? attól vki hallgathat dübörgő zene mellett idegnyugtató beethoven-melódiát is, az is segít a zene szerkesztésben, ihletet ad...de igazad is van...

én a másik lehetőségnél inkább 'Nem nagyon hallgatok ilyet' kellett volna írni, mert az 'Áááá, ilyet soha' egy kicsit erős.
Válasz idézéssel
2010-02-22, 15:34,
Üzenet: #9
Én magam is játszok klasszikus hangszeren, szóval nem kérdéses hogy hallgatok-e klasszikus zenét. Bár inkább csak filmzenéket hallgatok, vagyis szimfónikus darabokat, amik sztem általában mindig zseniálisak, mert vizuálisan is meg vannak jelenítve, és sokkal mélyebb benyomást kelt benned. Olyan filmet nem is nézek szinte, amiből hiányzik a jó zenei aláfestés (szó szerint).
És mellesleg sztem a klasszikus zene és zeneelmélet elég közel állnak, ezért is jó, ha az ember hallgat egy kis szimfónikus zenedarabot, mert ha igy nézzük akkor egyfajta támköve az egész zenének is. OffBig Grin
Válasz idézéssel
2010-02-22, 15:48, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-02-22, 15:48 - {2}. Szerkesztette: RobertMaximal.)
Üzenet: #10
Aaa..Ne fejetek csak vicceltemSmile
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás