Nick Raver presents
2010-03-15, 19:20,
Üzenet: #21
RE: Nickname presents
Látom van még mellettem aki nevez erre a versenyreSmile
Tube-on már van fent jópár alkotás, sajna elég profi a mezőny.
Válasz idézéssel
2010-03-15, 19:21,
Üzenet: #22
én annyit azért még mondanék hogy némi eq sem ártana a tracknek.Smile
Válasz idézéssel
2010-03-16, 16:58,
Üzenet: #23
Egész jó Smile, főleg elsőre Smile, feldobhatnád a loopot rideal snarel, meg kis apró hangokkal, mert így nagyon üres, + egy jó kis bassline is nagyon feldobná, bár nem tom hogy a tech house pontosan hogy épül fel Smile
Grat! Smile
Válasz idézéssel
2010-03-25, 16:00,
Üzenet: #24
Na fiúk lányok itt az új track, ami valamennyire levan masterelve is bár még ebben nemvagyok valami jó, remélem jól szól Smile Tomiiekának hála egy másféle képpen csináltam szerintem jobb lett mint az elozok. Stílusa progressive-house Smile Lehet kritizálni Big Grin

Nickname- Island of Love (Original Mix)
http://www.4shared.com/file/249224336/93..._Orig.html

Cool
Válasz idézéssel
2010-03-25, 16:08, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-26, 12:58 - {2}. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #25
hmm hát őszintén szólva ez nem a legjobb számod, sokat kell rajta alakítani(nagyon).

először is az első 30 mpben semmi változás, elaltatod az embert veleBig Grin utána is csak egy-két effektet raktál be, a csörgős arra a hangra emlékeztet mikor mohaa-ban tárat cserélszSmile

a masterelés félig van hozzáteszem.Smile

ne vedd sértésnek ezeket a sorokat sose, de te szerettél volna kritikátWink
Válasz idézéssel
2010-03-26, 12:56,
Üzenet: #26
Szerintem nem unalmas, egy progesssive house számnak ilyennek kell lennie. Az alatt mit értesz hogy a masterelés nem félig van? Smile
Válasz idézéssel
2010-03-26, 13:08,
Üzenet: #27
már kijavítottam: félig van csak kész. ez azt jelenti nálam, h nem minden elemre alkalmaztál mastertSmile
Válasz idézéssel
2010-04-05, 20:30,
Üzenet: #28
Itt egy demo az új zenémbol ami most az elozokkel ellentétben drum and bass stílusban íródik, kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá Smile Még elég sokat kell vele dolgozni masterelés stb de kb ez lesz a kompozíció Big Grin

Nickname- Fly With Me
http://www.4shared.com/file/257725031/7b..._Me_2.html
Válasz idézéssel
2010-04-05, 21:02,
Üzenet: #29
Végre valaki más is dnbzikBig Grin Ez egy picit keményebb mint az én próbálkozásaimBig Grin
Egy kritika: a ritmus jól indul, de aztán amikor bejön a vibrafon akkor már elüt sztem, ez a negyedes basszusdob valahogy house-os, hasonlít kalkbrennerhezSmile Meg egy jó kis mély basszus még beleférneWink
Amugy semmi gond nincs vele, de még van munka bőven rajta.
Válasz idézéssel
2010-04-06, 07:08,
Üzenet: #30
ez a dnb azért hardosabb lett ,mint chryptoné Big Grin a bass-t én az elején még nyújtottam volna, a dob pörgetése pedig érdekes színvonalat ad a demonak Smile a bell nem igazán akar leesni, h mért raktad bele a számba, majd te megmondod. viszont a masterrel akadnak problémák, úgyhogy alapban egész jó, de itt-ott foghíjas még a szám Smile
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás