A téma értékelése:
  • 1 Szavazatok - 5 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New Afro
2010-03-09, 19:23,
Üzenet: #1
New Afro
Nem sokat tudok erről mi is ez Smile

Belinkelek 2 ingyenes ilyen stílusú mixet, Thomas Prioli úrtól, aki külömben a "Movimentolento" válogatásorozat producere, és dolgozott együtt pár dalban Gigi D'Agostino val még 2005-6 -ban , többek között elért kezdett Lentozni na de ez nem ide tartozik.

Ki tudja milyen style is ez ?

http://soundcloud.com/thomasprioli/thoma...-set-12-09

http://soundcloud.com/thomasprioli/thoma...-set-02-10
Válasz idézéssel
2010-03-09, 21:35,
Üzenet: #2
RE: New Afro
Nekem azt árulja el , hogy olyan mint a 90 - es évek diszkózenéje . Nem rossz , de nem tudnám 10 percnél tovább hallgatni Smile
Válasz idézéssel
2010-03-10, 10:51,
Üzenet: #3
megpróbáltam utána nézni a stílusnak, de valószínűleg még nagyon gyerekcipőben van, alig van valami a neten róla... annyit talán sikerüült kiderítenem, hogy a stílusnak több különböző ága van. az egyik ez a kicsit lento-, dub keverék, de nagy részt elektronikus, a másiik pedig annyira hasonlít a dubra, hogy én meg se tudnám különböztetni. ugyanazok a szintis csavarások, néhol élő hangszer, van amikor teljesen élőhangszeres, talán annyi a különbség, hogy teli van afrikai, illetve tradicionális néger népzenei elemekkel.
Válasz idézéssel
2010-03-10, 13:51,
Üzenet: #4
Shirka : köszi szépen. Wink
Válasz idézéssel
2010-03-10, 19:48, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-10, 19:51 - {2}. Szerkesztette: pukiface.)
Üzenet: #5
ez a tubidu ez ritka sz@rBig Grin annyira default tanczene,.. attol fuggetlenelul, hogy a német nyelv csengését szeretem,.. ,erre nem fognek semmilyen stilust.. ..
a masik viszont jopofa, vegigmoziztam, erdekes zene, bar majdnem vegig ugyanaz a vokal megy, vagy suket vagyok, .. Smile jokis homstudiokBig Grin
bar ujrahallgatva az alap sem tul valtozatos, talan neha vannak pici dallamok, de a vezerdallam ugyanaz vegig, es a dobok sem valtoznak sokat,.. hatBig Grin ilyet nem akarok csinalniBig Grin
Válasz idézéssel
2010-03-10, 20:39, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-10-12, 15:28 - {2}. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #6
puki, mondjuk ki szar Big Grin de magában a stílusban sem látok túl sok fantáziát, elég kötött...
Válasz idézéssel
2011-01-02, 05:14,
Üzenet: #7
Üdv! Unatkoztam és utánanéztem: Ha minden igaz akkor az eredeti stílus - irányzatot a candombe néven hiteles stílus indította el véleményem szerint, amire kiváncsi vagy, hogy mi - és hova határolható a stílus, szerintem egyszerűen: afro / new afro ...erre hasonlít a legjobban, de én is csupán ami(k)ből találgatni tudok, a stílus-jegyek ... de több stílus-jegyet is kivettem ebből az egyik 1 órás mixből amit linkeltél, amelyek a következők: [/font].. Hát ezek a jegyek mind megtalálhatóak az egy órán belül.
( ...ez csupán személyes vélemény... )

Candormbe :...afro-uruguayi eredetű, főként ütős hangszerek által meghatározott zene...
Válasz idézéssel
2011-01-02, 10:06,
Üzenet: #8
Most ezeket nagyon keresem, de sehol nem találom, megvenni meg hát szerintem azért nem érné meg. Sad

[Kép: 38164129472780427108127.jpg]

[Kép: 16380516694429334662312.jpg]

Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás