Badhands' tracks
2010-05-05, 14:13,
Üzenet: #11
RE: Badhands' tracks
Üdv, én is prog houseban utazom úgy hogy tudom értékelni ezt az újabb zenét, jó lett kifogásom igazából nincs. GratSmile
És Üdv köztünk!
Válasz idézéssel
2010-05-05, 18:11,
Üzenet: #12
Köszi a kommokat , örülök hogy tetszik Smile, azért lenne még mit csiszolni rajtaSmile
Válasz idézéssel
2010-07-16, 06:40, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-07-16, 06:46 - {2}. Szerkesztette: Badhands.)
Üzenet: #13
Na elkészültem egy új szerzeménnyel Tongue, remélem tetszeni fogTongue
Badhands - Intarzia
link : http://www.4shared.com/audio/fpWmMjTu/Ba..._clip.html
Elkészült Tom Green Never Again Remixem
Link : http://www.4shared.com/audio/HhXySjaw/To...Badha.html
Még béta verzsön Smile
Válasz idézéssel
2010-07-16, 10:19,
Üzenet: #14
Intarzia elejére kellett volna egy kis sidechain, úgy szerintem jobban hangzana a synth is. Smile

A remix nagyon jó lett, csak nekem túl "magasnak" tűnnek a hangok (biztos azért, mert én a mélyeket szeretem Big Grin).
Válasz idézéssel
2010-07-16, 10:40,
Üzenet: #15
Intarzia: tényleg hasonlít az én Street-emreBig Grin + White Horse-ból akartam egy remixet csinálni, csak sajna nem találtam hozzá acapellát..

A remix: Kicken egy picit erősíts, a többi rendben van

Grat hozzájukSmile
Válasz idézéssel
2010-07-17, 10:21,
Üzenet: #16
Igen még vannak kis problémák a mastereléssel a trackekben, még ki kell kicsit csiszolni Tongue
Válasz idézéssel
2010-07-17, 16:26,
Üzenet: #17
Szia!

Kellemes muzsika.
De nagyon felhívnám a figyelmed a fehér zaj effekt-re amit használsz a zenédben, mert nagyon ellenfázisban van, ha jól hallom. Ha használsz rá valami effektet amit a fázist toldja el, azt vedd le. Ha az effekt hangmintából van (így sejtem), akkor szerintem cseréld le, vagy csinálj egyet magad, ez a lehető leg egyszerűbb effekt, könnyen össze lehet hozni akármilyen szoft szintivel. Smile Sok sikert!
Válasz idézéssel
2010-07-17, 16:51,
Üzenet: #18
Jaja mondasz vmit Sim Colt Smile, még dolgozgatok rajta Smile, am 3xoscből nyúztam ki Smile
Válasz idézéssel
2010-10-03, 11:59,
Üzenet: #19
Elkészült új trackem
Remélem tetszeni fog Tongue
Badhands - Europe
Link : http://soundcloud.com/badhands/badhands-europe-original
Válasz idézéssel
2010-10-03, 12:19,
Üzenet: #20
Nagyon bejövős!Smile
Szép tisztának érzem, nekem sose sikerül az ilyen, house téren nem vagyok túlságosan jártas, mármint alkotásban, így a basszus nagyon érdekelne hogy miként sikerült megkreálni(nekem sosem sikerül elég tisztára keverni őket) ez nagyon tetszik, akár priviben vagy itt ha szabad tudniSmile
A felépítés is remek lett! Gratu!
Válasz idézéssel

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Free Tracks Badhands 6 2,502 2010-06-02, 12:13
Utolsó üzenet: Badhands

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás