Badhands' tracks
2010-03-15, 20:05, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-05-05, 05:22 - {2}. Szerkesztette: Badhands.)
Üzenet: #1
Badhands' tracks
Sziasztok
megszületett első progressive house trackem, amit DonJr el közösen követtem el Smile remélem tetszeni fog Smile
Badhands & DonJr - Heards or tails

link: http://www.4shared.com/file/239598124/4d...r_-_h.html

http://www.freetraxrecords.blogspot.com/
Válasz idézéssel
2010-03-15, 20:09,
Üzenet: #2
RE: Badhands & DonJr - Heads or tails
Komolyan mondom egyre tehetsegeseb producerek regisztralnak erre a forum-ra..csak igy tovabb!
Udv kosztunk!Cool
Válasz idézéssel
2010-03-15, 20:10,
Üzenet: #3
nem rossz bár az elején kicsit sokáig van magában a kick, kicsit erősebb kezdésre számítottam ígySmile

ez a crashes clap(vagy micsoda) elég furcsa áttűnésnek, és a tröések után sem bővíted naon a tracket. a leadre felhívnám a figyelmet, mert az kiemelkedik a számbólSmile

összességében nem olyan rossz ezWink
Válasz idézéssel
2010-03-16, 06:26,
Üzenet: #4
csáo Dreamx!kezdésnek nem rossz!ha lehet az efekteket panorámázd szét jobban!a baszust kicsit halknak találom!amugy tőkéletes munka!
amit harderstylez arra ne figyelj!nem ért a prog house-hoz!Big Grin!
további sikeres alkotást!Smile
Válasz idézéssel
2010-03-16, 06:48,
Üzenet: #5
Üdvözlet!
Nem értek a stílushoz, de ha azt mondják, hogy jó, akkor biztos jó Wink

Jó fórumozást!
Válasz idézéssel
2010-03-16, 13:02,
Üzenet: #6
Nagyon szép szám talán a hangzása picit trances de szerintem jól ossze van rakva. Te mióta foglalkozok zeneírással? Smile És még annyit hogy leadet mivel csináltad? Smile
Válasz idézéssel
2010-03-16, 16:50,
Üzenet: #7
Köszi a kommenteket Smile, hát igen vannak még benne hibák bőven, de kb 1.5 óra alatt készült a track szal kicsit összecsapottnak is nevezhető Smile, a leadet minimoogal készítettem egy bő reverbel megkenve Big Grin, egyébként kb 2006 vége óta foglalkozom intenzívebben zenéléssel, de csak idén kezdtem el houseos témákat írni Smile, szal még van mit tanulnom a stílusról, és még megkell jobban ismernem a stílustSmile. Még egyszer köszi Smile
Válasz idézéssel
2010-03-17, 20:19,
Üzenet: #8
Azaz 4 ev..hat a house-al kapcsolatos kerdeseket nyugodtan felteheted nekem..en is houseban utazom...na de a trance-hez is ertekTongue
Válasz idézéssel
2010-05-04, 18:56,
Üzenet: #9
Elkészült egy újabb trackem (badhands & donjr - your love)
Innen tudjátok leszedni Smile : http://www.4shared.com/audio/hYTLt19q/ft...your_.html
Válasz idézéssel
2010-05-04, 19:59,
Üzenet: #10
Ahogy látom, a kiadó által kiadott azonosítós lett a szám címe. Smile Nem is tudom, erre valahogy nem tudok kritikát írni... Csak gratulálni tudok! WinkSmile
Válasz idézéssel

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Free Tracks Badhands 6 2,480 2010-06-02, 12:13
Utolsó üzenet: Badhands

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás