Mansty - zenéim:]
2010-03-31, 01:38, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-31, 01:43 - {2}. Szerkesztette: Simms.)
Üzenet: #21
RE: Mansty - zenéim:]
Csak velem van úgy hogy én napokat, néha heteket (persze ilyenkor időhiány miatt is ennyi) szánok egy számra? Van hogy csak a basszus részre 3-4 vagy több órát szánok, és így van ez a dobmunkával, lead, stb stb...

Am a zene nem lett rossz, de ha tudsz pakolhatsz még bele itt ott 1-2 hangot!
Válasz idézéssel
2010-03-31, 11:36,
Üzenet: #22
Hát nekem változó ha pl jó napom van akkor 1-2 óra alatt összejön vmiSmile de van olyan h hetekig semmixd ez a legutolsó gyorsabban sikerült de most kicsit el vagyok akadvaSmileAm meg köszi szépen a tippetBig Grin majd ki fogom próbálni, de most akkor a mélyre vagy a kickre húzzak rá?HuhSmile
Válasz idézéssel
2010-04-01, 10:35,
Üzenet: #23
(2010-03-31, 11:36)Mansty Írta: Hát nekem változó ha pl jó napom van akkor 1-2 óra alatt összejön vmiSmile de van olyan h hetekig semmixd ez a legutolsó gyorsabban sikerült de most kicsit el vagyok akadvaSmileAm meg köszi szépen a tippetBig Grin majd ki fogom próbálni, de most akkor a mélyre vagy a kickre húzzak rá?HuhSmile

hát azaz 1-2 óra nem túl sok^^
Válasz idézéssel
2010-04-02, 17:23, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-04-02, 17:25 - {2}. Szerkesztette: Mansty.)
Üzenet: #24
Nem egy egész zenére gondoltam ámxd
Kb Most már kész a remix de még 1-2 változás előfordulhat:
http://soundcloud.com/mansty/oliver-flam...nsty-remix
Válasz idézéssel
2010-04-08, 16:59,
Üzenet: #25
Hey! Megint van 1 újdonságomBig Grin
Itt meg tudjátok hallgatni:Smile
http://soundcloud.com/mansty/mansty-litt...iginal-mix
Válasz idézéssel
2010-04-08, 17:39,
Üzenet: #26
Nem vagyok a műfaj nagy kedvelője, de ez egész frankón szól. Talán kicsit sok a sub-bass, de egyébként egész jó ritmikás, főleg az a pürü-pü-pü hang Big Grin Viszont a Voxxokat nagyon hallani, hogy teljesen külön maszterral vannak. Próbáld azokat is normalizálni előtte és úgy masztereld, ahogyan az egész zenét. Bár egy kis magas, dallamszerű nyújtásokat el tudnék még képzelni benne. Mert magasnak csak a clap-től felfelé lévő dolgok számítanak ebben. Meg a vége felé az a csipogó hang együtt a kickkel. Szóval kicsit hiányos még, de szerintem elmenne már a maga stílusában.
Válasz idézéssel
2010-04-08, 18:41,
Üzenet: #27
Köszi! Én is ezen gondolkoztam, hogy lehet sok a mély és elnyomja a magastxd a voxot pedig nemtom pedig együtt mastereltemám majd próbálok javítani rajta köszi, hogy írtál!Big Grin
Válasz idézéssel
2010-04-08, 19:01,
Üzenet: #28
Jólesz ez, már így is jó de pici master a voxra és faja leszWink grat!
Válasz idézéssel
2010-04-08, 19:03,
Üzenet: #29
na, a bass egész jó Wink a kicknek kicsit olyan hangja van mint az órakattogásnak Big Grin masterileg még kicsit tébolyogsz, mert az első részen nem érzem Smile a reverse effekt picit hangos, visszavehetsze belőle ha akarsz Wink

szépen megy a szám de még látszik h vannak hibái Smile
Válasz idézéssel
2010-04-09, 13:35,
Üzenet: #30
Nagyon jo lett!
A sub szerintem is sok kicsit.
A cime nemrosszBig Grin
Válasz idézéssel

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Mansty mynúzik Mansty 5 2,107 2010-07-04, 07:11
Utolsó üzenet: Mansty

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás