Újabb szerzeményem
2010-04-02, 12:47,
Üzenet: #1
Újabb szerzeményem
Na kicsit eltüntem, de visszatértem. Közel három hét eredménye lett az alábbi linken letőlhető új szerzeményem.

A zeméről, egy kicsit Requiem beutéssel bír, de ez nem véletlen. De próbáltam egybeolvasztani a saját zenei világommal. Remélem teszeni fog nektek.

A link: www.freeband.hu/download/zenek/fifireki.mp3

Bármilyen hozzászólást szívesen várok tőletek.

(A zene saját szerveren van, nem varez! Ide szoktam feltenni a zenéimet)
Válasz idézéssel
2010-04-02, 12:55, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-04-02, 12:55 - {2}. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #2
RE: Újabb szerzeményem
valóban hasonlít a requiem for a dream számra, ez beillene egy remixnek is Smile

kicsit sok a reverse meg a normális crash, mint szakaszzáró momentum. ezekből visszavehetsz, mondjuk variálhatnál az alap felépítésén.

nem használtál túl sok mindent a számhoz, kb. 5-6 patternre tippelek, ami nem baj, csak kicsit egyhangúra sikeredett a szám. Smile
Válasz idézéssel
2010-04-02, 13:04,
Üzenet: #3
Hasznos volt a véleményed, jól látod a dolgot. Megfogadom a tanácsod Smile
Válasz idézéssel
2010-04-03, 14:29,
Üzenet: #4
Szia!
Sztem tök jó lett, jó sok hangszint felvonultatsz ugyanazon dallamra, ami egyben jó is, meg nem is; itt-ott meglehetne spékelni, hogy mondjuk amikor lemegy a második állásba, onnantól felvihetnéd egy oktávval, ami egész jó záróelem lehet, de ez csak egy ötletSmile
Ami egy picit zavar az a kick, olyan sovány és élesnek tűnik, de egy kis EQ és BassBooster csodákra képesWink
Mindenesetre a hangokat jól eltaláltadWink
Válasz idézéssel
2010-04-03, 17:46,
Üzenet: #5
Chrypton: Nem is rossz ötlet picit átvariálom és meglátjuk mi lesz belőleSmile
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás