Szavazás: Szerinted milyenek a TomCa$h beat-ek?
vagány!
60.00%
3 60.00%
egész frankó
40.00%
2 40.00%
nem rosszak
0%
0 0%
elég gyengék
0%
0 0%
Összes 5 szavazat 100%
* Már szavaztál erre az elemre. [Eredmények]

TomCa$h beatz
2010-12-19, 11:56,
Üzenet: #31
RE: TomCa$h cuccai
Az az igazság, hogy elég sokat dolgozok vele, sokszor kezdem újra, írom át stb. Örülök hogy tetszikSmile

A kiadó meg hááát, igazából nem tudom merre induljak el, de sztem még korai lenneSmile
Válasz idézéssel
2011-02-02, 14:38,
Üzenet: #32
Megint új cumó, itt lehet hallgatni - - - > http://soundcloud.com/tomcash/tomca-h-ride-in-la < - - -
Válasz idézéssel
2011-02-02, 16:58,
Üzenet: #33
Szerintem ez egy tökéletes beat, én hibát se tudok mondani (talán azért sem, mert nem igazán értek ehhez a stílushoz Big Grin), nagyszerű lett! Smile
Válasz idézéssel
2011-02-02, 17:26,
Üzenet: #34
köszi szépen Smile
Válasz idézéssel
2011-02-02, 17:51,
Üzenet: #35
RE: TomCa$h beatz
Én hosszabb, hullámzósabb bass-t tettem volna bele, nem ilyen érceset, meg másik kick-et Smile De egyébként nem rossz, gángsztá sztájl. Big Grin
Válasz idézéssel
2011-04-10, 13:27,
Üzenet: #36
Most egy teljesen más hangvételű alappal jelentkezek. A gitárt spanom nyomatta fel. Csekkoljátok, véleményezzétek és szavazzatok légyszíves!

http://soundcloud.com/tomcash/tomca-h-km...magination

Várom az írásokatWink
Válasz idézéssel
2011-04-10, 14:11,
Üzenet: #37
Nálam eléggé háttérbe van szorítva a gitár hangja (lehet hogy nálam van a hiba?). Szép nyugis szám, engem megnyugtat. Egy pici pörgetés van benne.
Válasz idézéssel
2011-04-10, 14:22,
Üzenet: #38
Szerintem is kicsit háttérben van... Amúgy nagyon jó lenne Smile
Válasz idézéssel
2011-04-10, 14:24,
Üzenet: #39
A gitárral az van, hogy nagyon sokat próbálgattam a hangerőt, de olyan telt hogy elnyomja a többi hangszert ha hangosabbra veszem shocked
Válasz idézéssel
2011-04-10, 15:05,
Üzenet: #40
Ha szabad némi kritikával élnem akkor elöszőr is nagyon jó kis alap lenne. De csak alap. Az ilyen stílusú zenébe azért illik valami meghatárotó vezér dallamot írni. Csak ez a zongora akkordozás 4percen keresztül monoton. A másik pedig ami szembeötlő azonnal, hogy majdnem minden használt hangszeredről hiányzik a felhang. A dob olyan tompán szól mintha vödörből jönne. Nem baj ha direkt ilyen az effektezése de akkor se legyen ennyire toma kimondottan akkor ha többi hang is olyan.A bass-t például egyáltalán nem hallani. A gitár hangereje meg azért veszik el mert mindent középre huztál. És mivel így teljesen egymáson szólnak le is fedik egymást, úgyhogy nem érteni a dallamokból sokat. Tessék a rendelkezésre álló teret teljesen kihasználni és mindjárt meglátod jobban szól a zene és érthetőbb lesz. Tehát nagyon szuper alap amihez egy húzós fődallam és egy újra gondolt csatornákénti fx és master. Csak akkor ha megér még annyi munkát neked. Sok sikert jó javítást hozzá.Cool
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás