Próbálkozásaim :)
2010-05-27, 17:27,
Üzenet: #1
Próbálkozásaim :)
Na akkor nézzük sorban. A bemutatkozásban említettem, hogy a kedvenc stílusaim a trance és chillout leginkább és majd ezekben a kategóriákban szeretnék mozogni.

Akkor elsőként legyen az első Abletonban készült trance próbálkozásom.

http://www.youtube.com/watch?v=Km1Nl9pLMf0

A következő egy remix féleség, méghozzá a Transformers c. film zenéjének (Scorponok) egyik számából készült downtempo próbálkozás, remélem nem rontja el tulzottan az eredeti számot.

http://www.youtube.com/watch?v=jNGunu-QjUE

A végére legyen mondjuk a legelső "számom" (nem igazán nevezném annak), amit még FL ben csináltam (nincs semmi bajom a progival, de Ableton jobban megfogottSmile)

http://www.youtube.com/watch?v=M_b6T6CqHMs

A Youtube-os csatornámon még van egy két szám, ha érdekel akkor meg tudjátok lesni.

Kérek majd szépen véleményt és építő jellegű kritikát. Köszönöm. Smile
Válasz idézéssel
2010-05-27, 18:23,
Üzenet: #2
RE: Próbálkozásaim :)
Hmm..nem is rossz elso probalkozasoknak..vagyis meg masodiknak..harmadiknak isWink
Jo lesz ez!Hajra!Hajra!Big Grin
Válasz idézéssel
2010-05-27, 18:47,
Üzenet: #3
Első próbálkozásnak ezek? :Á Nagyon jók =D
Úristen hallottad volna az én első "zenémet" áhh hallgathatlan. :ÁBig Grin

De ahogy észrevettem lesz jövőd... =)
Üdv. Wink
Válasz idézéssel
2010-05-27, 18:56,
Üzenet: #4
(2010-05-27, 18:47)mefi01 Írta: Első próbálkozásnak ezek? :Á Nagyon jók =D
Úristen hallottad volna az én első "zenémet" áhh hallgathatlan. :ÁBig Grin

De ahogy észrevettem lesz jövőd... =)
Üdv. Wink

Köszönöm szépen! Ezt jó hallani! Jó hát néztem előtte persze tutorialokat, meg hasonló dolgokat, mert elején köpni nyelni nem tudtam. Most, hogy minél inkább belemerülök a dolgokba annál inkább csak több és többet kéne tanulni, ahogy észreveszem. Big Grin

Megnéztem a myspace-en lévő számaidat, hát hallod valami nagyon tetszenek!!! Ez a vonal érdekel engem is főként. Smile
Válasz idézéssel
2010-05-27, 19:05,
Üzenet: #5
Üdv!

Sok sikert a zenéidhez, és üdv a fórumon! Smile Én progressive tranceben utazok, ha gondolod nézzél meg, van egykét zeném itt a fórumon is.
Válasz idézéssel
2010-05-27, 19:10, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-05-27, 19:10 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #6
Tényleg nem rossz próbálkozások.
További jókat!
Válasz idézéssel
2010-05-29, 15:11,
Üzenet: #7
hát amikor én csináltam elsőne FL-el....
De a tide jó attól még más DAW-ot használtál Big Grin
Válasz idézéssel
2010-05-31, 21:13,
Üzenet: #8
Egész jók a dallamok, és a felépítések is tetszenek.!!! Big Grin A basszusokkal még foglalkozhatnál egy kicsit!!! Hangszeren nem játszol véletlenül?
Válasz idézéssel
2010-06-01, 00:03,
Üzenet: #9
(2010-05-31, 21:13)fear1989 Írta: Egész jók a dallamok, és a felépítések is tetszenek.!!! Big Grin A basszusokkal még foglalkozhatnál egy kicsit!!! Hangszeren nem játszol véletlenül?

Van egy gitárom, de még csak most kezdem tanulgatni, nyáron ráfeszülök a dologra, meg majd akarok venni egy 4 oktávos midi billt, egyőlre csak egy kis korg nanokeyem van és azzal tanulgatom alapokat. Többnyire fülemre hagyatkozom a dallamírásnál és nem a zenei "nemtudásomra" és ezért néha elég lassú szokott lenni a folyamat. Smile
Válasz idézéssel
2010-06-01, 09:01,
Üzenet: #10
Jók a zenéid.
Kíváncsi leszek azokra majd amikor megtanulsz gitározni.
További sikeres zenéléstWink
Válasz idézéssel

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Próbálkozásaim kismercse 33 6,606 2013-08-26, 19:00
Utolsó üzenet: kismercse
  Próbálkozásaim Murder3 14 4,098 2010-01-03, 19:05
Utolsó üzenet: Murder3

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás