Sil3nt zenéi
2010-06-03, 22:12, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-06-03, 22:12 - {2}. Szerkesztette: Sil3nt.)
Üzenet: #1
Sil3nt zenéi
Üdv mindenkinek!

Megcsináltam a legelső "zeném", tudom, hogy nem tökéletes, de korlátozva vagyok technikailag meg még nagyojn kezdő vagyok, fél éve "zenélek" de abból kb 3 hónapot ha foglalkoztam vele.

Sokan nem fogják érteni a szöveget ezért elmondom miről is szól:

Van egy Pesti brancs akikhez felszoktam járni, közöttük van egy lány akibe halálosan bele vagyok esve és így született ez a zenélés dolog is.

A zene arról szól, hogy fent vagyok velük Pesten szülinapomon ami szombaton lesz, állok elöttük és énekelek tükrözve azt, hogy "egy színpadon állok", de nem bánom ezt az egész dolgot mert velük lehetek, és mivel falusi vagyok ezért hát bemutatkozom és mondom, hogy ki is vagyok, hogy "paraszt" vagyok de "jobb vagyok mindenkinél aki ezt a műfajt űzi", ez nem nagyképűség de jobb szöveget nem tudtam írni hozzá Big Grin

A refrén egy kis keménykedés és az, hogy kínoznak az emlékek amik régen voltak, semmi érdekes.

A következő sorban megköszönöm a fentebb említett hölgynek, hogy velem volt és bíztatott, hogy csináljam és úgyis sikerülni fog.

Az egész két szülinapról szól, az egyik az enyém ami június 5.-e a másik június 19.-e, az utóbbit gondolom nem kell mondanom, hogy kié lesz Big Grin

A végén megköszöntöm a hölgyeményt és mondok neki valamit amit szoktam bíztatásként.

Remélem semmit nem hagytam ki, muszáj volt elmesélnem különben nem értené senki, hogy miről is szól ez az egész Smile
Na meg van benne egy extra rész, a lány hangja amit telefonálás közben vettem fel, Ő ezt nem tudja ezért ez is egy fajta meglepetés lesz neki, a lényeg, hogy rólam és róla is szól, elég értelmetlenre sikerült de talán így mindenki érti Smile
Véleményeket várok esetleg segítséget, hogy mit csináljak még amivel jobb lehetne vagy akármit ha jó, ha rossz Smile

Azért is írok ide mert sokat köszönhetek a fórumnak és az itt tartózkodó néhány embernek, ezúton is szeretném megköszönni a segtségeket Smile
Na de elég a rizsából, hallgassátok, ha "jó" lehet terjeszteni, bár erre még nem méltó Big Grin

Check this:

http://www.4shared.com/audio/RJaifh-S/Si...eat_K.html
Válasz idézéssel
2010-06-04, 10:35,
Üzenet: #2
RE: Sil3nt zenéi
Respekt ember!

Aki ilyen szép célból ír egy dalszöveget és hozzá egy alapot, az nem semmi. A zongorarész tetszik az egész számban, bár én 2 hibát figyeltem meg: kicsit az alapzene a zongora alá furcsa lett, a dobot én személy szerint lecserélném egy másikra, aminek rapesebb a beütése.

De nagyon jó lett kezdőként, komolyan! Smile Wink
Válasz idézéssel
2010-06-04, 10:47,
Üzenet: #3
Ohh köszönöm az elismerést, a cél meg...hát igen, ez a fránya szerelem Smile Örülök, hogy sikerült megcsinálnom de hát hallatszik, hogy eléggé kezdő vagyok, rappesebb dobot sajnos nem találtam, vagy van de nem tudom úgy használni ahogy kéne, a zongora az gitárral kezdődött de átcseréltem a dallamot zongorára mert így tényleg jobb, az meg, hogy fura és nem olyan rappes mint a többi az meg nem baj szerintem mert így lesz egyedi a dolog Smile

Nem volt egyszerű de akármilyen szar is minőségre vagy másra nem érdekel sokat mert büszkén mutogatom mert mégiscsak saját magam alkottam és szerintem jó lett Smile
Válasz idézéssel
2010-06-05, 06:57,
Üzenet: #4
Szerintem is nagyon ott van. Igazán jó hallgatni, és én nem érzem rajta, hogy kezdő muzsika lenne. BÁr én ehez nem értek, én mint "fogyasztó" mondom a véleményem!
Gratula!!!
Válasz idézéssel
2010-06-05, 09:04,
Üzenet: #5
Csáó! Nem értek ehhez a műfajhoz, de teljesen rendben van a zene! Gratulálok hozzá, egyeltalán nem érezni hogy kezdő zene , egyetrérte Dj Seeed-el! Smile
Válasz idézéssel
2010-06-07, 14:14, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-06-07, 15:13 - {2}. Szerkesztette: Sil3nt.)
Üzenet: #6
Köszönöm a véleményeket! Beírtam egy hiphoppal foglalkozó magyar fórumra -gondolom mindenki tudja, hogy hova- és kíváncsi leszek, hogy Ők mit szólnak hozzá, azt hiszem hiba volt mert tuti csak rossz vélemény kapok de talán ennyit megér ez a zene Big Grin

Szerk: szar ötlet volt, nem is kicsit megosztani a nyilvánossággal...
Válasz idézéssel
2010-06-14, 05:17,
Üzenet: #7
Nem tudom, szerintem ennél ötletesebb születésnapi ajándékot keresve se találnék Smile. Az meg hogy a "szagértők" mit mondanak, nem nekik kell, hogy tetsszen Wink.

A műfaj kívülállójaként szerintem nem lett vészes, nem bántotta sehol a fülemet, korrekt.
Válasz idézéssel
2010-06-22, 14:04,
Üzenet: #8
Köszönöm, ez jól esett ^^ Most máson dolgozom, majd azt is közzé teszem, jobb lesz mint ez, legalábbis szerintem Smile
Válasz idézéssel
2010-06-22, 19:51,
Üzenet: #9
Szerintem nagyon jó amit összehoztál, a "szép cél érdekébe".Smile Csak egy picit halk a muzsika része nálam, de az is lehet hogy a hiba az én készülékemben van.
Válasz idézéssel
2010-06-26, 17:34, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-06-26, 17:36 - {2}. Szerkesztette: Sil3nt.)
Üzenet: #10
Köszönöm és nem, nem, a hiba nem az ön készülékében van Big Grin Nem teljesen jó a zene de egyenlőre ennyit tudok ^^
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás