Trackjeim
2010-07-22, 10:16,
Üzenet: #11
RE: Trackjeim
Örülök roLLka, hogy bejönnek. Érdekes az ötlet, hogy dolgozzunk együtt, tetszik is, csak azt nem tudom, hogy hogyan működne ez, mostanában nekem is csak hébe-hóba van lehetőségem zenéléshez. De egy-egy projekt keretében abszolút lehetne róla szó, sőt Smile Ez még meg kell dumálnunk, mert még fogalmam sincs hogy lesz időm. Smile

Más: próbaképpen felvett a kapcsolatot egy lemezkiadóval, mondjom már véleményt. Az angollal nincs problémám egyáltalán, viszont amit válaszként kaptam azt több oldalról sem értem pontosan. Segíthetnétek, hogy mit is akarnak, és hogy foglalkozzak-e vele Smile Köszönöm.

Ezt írták vissza: "Send me your unsigned stuff and i will make an ep for released."
Válasz idézéssel
2010-07-22, 10:20,
Üzenet: #12
Küldd el nekik a kiadatlan zenéd, és csinálni fog egy EP-t (extended play-t) belőle és meg fog jelenni.

Ez nagyon jól hangzik, gratulálok! Wink Big Grin yes
Válasz idézéssel
2010-07-22, 10:34,
Üzenet: #13
Uh, e körül kapizsgáltam én is, de az "ep" nem volt számomra világos, de már értem..

De nem tom, küldjem el nekik a ".wav"okat mailbe?
Válasz idézéssel
2010-07-22, 10:36,
Üzenet: #14
Ezt kell tenni:

http://forum.flstudio.hu/Thread-Zen%C3%A...8#pid20788
Válasz idézéssel
2010-07-22, 10:38,
Üzenet: #15
...de azért kérdezz rá, hogy mi hogyan lesz, nehogy lenyúlják a dalokat....
Kérdezd, milyen formátumban és hová kérik feltöltetni.
Válasz idézéssel
2010-07-22, 10:42,
Üzenet: #16
Ok srácok, előtte azért még tudakozódok a kiadónál is mailben. Köszi.
Válasz idézéssel
2010-07-22, 10:47,
Üzenet: #17
Üdv! Biztosan kilesz adva egy pár zenéd, mert nekem igazán bejönnek, pedig én válogatós vagyokBig Grin Egyébként a stílusod én valahova a trance és a progresssive house közé tenném, de inkább trance-s irány.
Még annyit javasolnék hogy no matterben egy picit vegyél vissza a sidechainból.

További sikerest!Smile
Válasz idézéssel
2010-07-22, 10:52,
Üzenet: #18
Köszönöm neked is Tom Fill a bíiztató szavakat meg a tanácsot is, utána nézek a sidechainnek Wink

Kűdtem nekik mélt, ha érdekel titeket, leírom mit válaszolnak majd. Smile
Válasz idézéssel
2010-07-22, 15:14,
Üzenet: #19
Nagyon bejönnek!Smile Gratulakok mind a szamokhoz mind a kiadashoz! En is hasonlo stilusban akarok alkotni, nemelyik szamod engem progressive trance-re emlekeztet, es ez jo!Smile
Válasz idézéssel
2010-09-21, 10:13,
Üzenet: #20
Sziasztok!

Mint tudjátok ki lesz adva egy pár zeném, szal úgy gondoltam leírom az utóbbi két hónap tapasztalatait, mert hogy van mit. Smile

Azzal kezdeném, hogy ha lehet, a Deepsessions-t kerüljétek. A nekik elküldött öt számom munkálatai nagyon nyögvenyelősek voltak. Először is szerződést még két hónappal a kapcsolatfelvétel után sem láttam. Nagyon megbízhatatlan a kiadó feje, és miután megelégeltem, hogy bárhány mailt írtam neki, hogy ugyan, mondjom már valami helyzetjelentést, és merre jár a szerződés ő nem válaszolt, a múlt héten megkértem mélbe, hogy akár folyamatban van a dolog, akár nem, vissza az egész, nem szeretnék egy megjelenést sem tőlük. Persze erre jött a válasz, hogy pedig már a bótokban volt és most aakrt szólni...

Nem tudom. Nekem ez az egész eléggé kiforratlan, úgy értem egy kiadó ne engedje már meg magának ezt a hozzáállást. MIndegy. Nem tom mit csinált a neki átküldött wav-jaimmal, de nem is számít, mert a dolgok azóta jó irányt vettek.

Találtam egy rendes magyar kiadót, aki két számomat meg is jelenteti (a korábban hallott Let Me Go-t és az új Night revel-t), a legújabbak közül, amiket a korábbi kiadó még csak nem is ismert. Amint elküldtem nekik a demókat már írtak is pár napon belül és a szerződést is csatolták és mindent ami kell. Ezt így kell csinálni.

Szal gondoltam megoszto veletek ezt és hogy vigyázzatok az ilyen kiadókkal. én nem mondom hogy a Deepsessions teljesen megbízhatatlan, nem tudom, de azt ti is érzitek hogy a nemtörődömség egy kiadó részéről a legrosszabb marketing...

Aki kíváncsi az újra: http://soundcloud.com/chris-reers/chris-...ight-revel
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás