Trackjeim
2010-07-21, 18:34,
Üzenet: #1
Trackjeim
Hali!

A mai bemutatkozóm után úgy gondolom, hogy itt is megosztom a SoundCloud linkjeimet. Az itt található 5 track az eddigi legjobbak, tulképpen a legöregebb sem idősebb egy évnél.

Ezek alapján, illetve a Let Me Go c. alapján - nekem most ez a dalom jön be a legjobban - mi a véleményetek? Igazából én még azt sem tudom, milyen konkrétabb stílusban mozgok, ebben is segíthetnétek akár. Smile
A Let Me Go c. számra visszatérve, mit gondoltok, elég érett lenne a dolog, hogy bekopogtassak vele egy (digitális) lemezkiadóhoz?

Köszönök minden hozzászólást, örülök, h itt lehetek. Smile

A link: http://soundcloud.com/chris-reers
Válasz idézéssel
2010-07-21, 18:46,
Üzenet: #2
RE: Trackjeim
A konkrét dal nekem tetszik. Hangulatilag legalábbis nagyon "bejön".
Viszont nagyon sok finomságot tennék még bele. Néha alig érzékelhetőeket is, úgy, hogy majd' minden pattern különbözne a másiktól.

Nem tudnád letölthetővé tenni?

További jókat!
Válasz idézéssel
2010-07-21, 18:54,
Üzenet: #3
Nagyon jók a dallamok valóban, de én némi színt és variálást vinnék bele, mert ez hangzásra már tetszik eléggé. Csak így tovább! Wink
Válasz idézéssel
2010-07-21, 19:04,
Üzenet: #4
Örülök, hogy bejön nektek. A variálást a dallamokban már megkaptam korábban is, igazatok van Smile
Válasz idézéssel
2010-07-21, 19:17,
Üzenet: #5
Letöltés? Smile
Válasz idézéssel
2010-07-21, 19:24,
Üzenet: #6
Ok, letölthetővé tettem a Let Me Go c. számot, de csak korlátozott ideig, pontosan holnap 21:30-kor lezárom a szava... a letöltést Tongue
Válasz idézéssel
2010-07-21, 19:31, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-07-21, 19:32 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #7
pill.! Smile
oké! köszi! Wink
Válasz idézéssel
2010-07-21, 19:45,
Üzenet: #8
Nincs mit. Hallgasd örömmel, nekem is öröm volt rajta dógozni Big Grin
Válasz idézéssel
2010-07-21, 19:48,
Üzenet: #9
az a lényeg! Wink
Válasz idézéssel
2010-07-21, 23:36,
Üzenet: #10
Hali!

Meghallgattam a zenéidet,egész jók,kicsit elektrós,progis,de tetszenek.Amatör szinten foglalkozom zenéléssel,leginkább trance-ben utazom,igaz mostanában ritkán van időm,most kezdek csak újra belerázódni,hallgatva a zenéidet,úgy érzem tudnék mit pakolni hozzá,esetleg csinálhatnánk együtt valamit,ha nem vagy feltétlen magányos farkas...Smile
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás