Saját zenék, remixek
2010-08-05, 16:00,
Üzenet: #1
Saját zenék, remixek
Sziasztok!

Mostanában akad időm arra,hogy komolyabban is belemerüljek a zenélésbe és szeretném, ha mindent a fejemhez vágnátok! Ami tetszik azt is és ami nem azt is! Big Grin
Mit változtassak és mi az ami jó irány!

Zenei stílusom...hát.. mindenféle zenét meghallgatok, mozart-tól Dj. Rush-ig Smile
Minden műfajba találok szeretni valót és a zenéim éppen olyan stílusúak, amihez épp kedvem van! Smile
24 éves vagyok és 2000 óta próbálkozom, kisebb-nagyobb sikerrel,(reason,Dance ejay 1-2stb..) persze komolyabban kb egy éve akarok ezzel foglalkozni, amit a munkám eddig nem tett lehetővé.. mivel munkanélküli lettem, akad szabadidőm.. utolsó fizetésem egy részét midi billentyűre költöttem,remélem meg lesz az eredménye és nem pénzkidobás! Smile eddig tetszik!Wink

Várom a véleményeket a zenékkel kapcsolatban!! Jót rosszat akármit! Csak segítőkészségből és ne ármányból! Smile

Köszi a figyelmet Smile Fasza az oldal! Smile Hali!
Ciao a tutti!

Az egyik pár napos szerzeményem egy remix: http://soundcloud.com/djbass86/dj-bass-forever
Válasz idézéssel
2010-08-05, 16:10,
Üzenet: #2
RE: Saját zenék, remixek
Üdv!
Csak a hangzásról (mert nem értek a zenéhez Smile): Nálam nagyon "puffog" a dob-basszus, a magasak pedig hiányoznak.
Tedd mellé egy kedvenc dalod, és hallgasd felváltva, meghallod majd...

További jó zeneírást!

...és ha kihasználod/használod a billentyűt, nem fog pénzkidobásnak tűnni! Smile
Válasz idézéssel
2010-08-05, 16:14,
Üzenet: #3
Használj másféle VST-t is, mert ez a synth nem igazán frankó. A dobot erősítsd, a vokál alatt a hegedűs részt kicsit variáld meg, a basszust csináld jó húzósra és gyakorolj rengeteget és sikerülni fog idővel meglátod Wink
Válasz idézéssel
2010-08-05, 16:43, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-05, 16:44 - {2}. Szerkesztette: djbass86.)
Üzenet: #4
Még biztosan lesz sok kérdésem és remélem nem lesz számotokra megterhelő! Smile
Hardflamer: "a vokál alatt a hegedűs részt kicsit variáld meg"
Nincs benne hegedű Smile
De értem mire célzol!

Köszi skacok! Smile Pont ilyen válaszokat vártam segítségként! Smile

Ciao!
jah és folyamatosan töltöm fel a régebbi zenéimet is! Smile
Füleljetek majd bele némelyikbe ha akad időtök! Smile
Válasz idézéssel
2010-08-05, 16:45,
Üzenet: #5
Bocsánat, a gate padre gondoltam. Sleepy
Válasz idézéssel
2010-08-05, 17:32,
Üzenet: #6
(2010-08-05, 16:45)Hardflamer Írta: Bocsánat, a gate padre gondoltam. Sleepy

semmi gáz Smile Én értettem és gondolom mások is Smile
Válasz idézéssel
2010-08-06, 15:35,
Üzenet: #7
Szerintem frankók lesznek. Igazán a régi stílust idézik. Még nagyon midis néhol, de javítható az ügy. Majd belejössz, az biztos. Én nem tanácsolnék semmit. Ahogy látom, majd rájössz a dolgokra magadtól is. Mert van ott más remix is, szóval lehet viszonyítani.
Válasz idézéssel
2010-08-06, 16:47,
Üzenet: #8
(2010-08-06, 15:35)SomY Írta: Szerintem frankók lesznek. Igazán a régi stílust idézik. Még nagyon midis néhol, de javítható az ügy. Majd belejössz, az biztos. Én nem tanácsolnék semmit. Ahogy látom, majd rájössz a dolgokra magadtól is. Mert van ott más remix is, szóval lehet viszonyítani.

Köszi-köszi! Smile Próbálkozom! Smile Egyébként mely hangok tűnnek midi-s eredetűnek?
Vagy mégis hogyan lehet ezt orvosolni?
Tanácsokat szívesen fogadok! Smile
Válasz idézéssel
2010-08-21, 18:41,
Üzenet: #9
http://soundcloud.com/djbass86/dj-bass-i-miss-you

És itt az újabb, szomorkodásom közepette megszületett!

Majd a kemény kritikát várom! Köszi! SziasztoK!
Válasz idézéssel
2011-03-24, 07:42,
Üzenet: #10
Sziasztok! Régóta nem csináltam semmi zenét, sokat voltam kórházba.. Cukros lettem halleluja.. :S nah de attól még nem keseredtem el és hozzá láttam kicsit zenélgetni! ( két injekció közt de legalább valami pörgető anyag lenne benne ) Big Grin
Szeretném tökéletesíteni ezt a számot, ebben véleményeteket nagyon-nagyon várom!

Köszönöm nektek! Várom a KEMÉNY kritikát is!!
üdv!!

http://soundcloud.com/djbass86/dj-bass-s...e-over-the
Válasz idézéssel

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Saját zenék X-Scorp 4 1,589 2014-09-22, 18:53
Utolsó üzenet: X-Scorp
  Audio Jackz Dalok/Remixek Danykahh 2 1,318 2014-03-15, 16:48
Utolsó üzenet: Danykahh
  Saját zenék fear1989 163 36,747 2010-07-08, 19:20
Utolsó üzenet: fear1989
Lightbulb Eronn remixek EronN 7 2,500 2009-10-01, 20:01
Utolsó üzenet: EronN
  Saját zenék Frenzyblade 1 1,887 2009-01-28, 19:26
Utolsó üzenet: Moonlightdeejay

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás