Raxi próbálkozása
2010-08-18, 09:42,
Üzenet: #21
RE: Raxi próbálkozása
Igaza van Leiden-nek. Mert a VDJ-vel mindent élőben kell, direkt erre van. A MixM. pedig egy creatív DJ program, pont erre a célra. A VDJ-nek is megvan a hangulata, az tény. Kezdőknek is jó, gyakorolgatni, de ha ilyen célra kell, mint ahogy Raxinak is, jobb a MixM.
Válasz idézéssel
2010-08-18, 10:02,
Üzenet: #22
Így van, nem élő kellene mixelnem, hanem egy összeállítást készíteni ami cd-re lenne kiírva.
Egyenlőre próbálkozok tovább a MixM-el.
Köszi az ötleteket!! Smile
Válasz idézéssel
2010-08-19, 12:22, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-19, 12:59 - {2}. Szerkesztette: SomY.)
Üzenet: #23
Nah akkor csináltam én is egyet. Sajnos nem sok időt fordítottam rá, mint hallani is. Na meg, nem minden zenét ismertem meg a mixedből, így a 3. is kimaradt Big Grin Én ilyesmi áttérésekre gondoltam, bár popzenét tényleg nagyon nehéz mixelni, szóval azért gratulálok Tongue

http://soundcloud.com/somy00/raxinak-mutiba-1
Válasz idézéssel
2010-08-19, 13:09,
Üzenet: #24
(2010-08-19, 12:22)SomY Írta: Nah akkor csináltam én is egyet. Sajnos nem sok időt fordítottam rá, mint hallani is. Na meg, nem minden zenét ismertem meg a mixedből, így a 3. is kimaradt Big Grin Én ilyesmi áttérésekre gondoltam, bár popzenét tényleg nagyon nehéz mixelni, szóval azért gratulálok Tongue

http://soundcloud.com/somy00/raxinak-mutiba

Köszi a bemutatót.
A véleményem. A első és második szám közti átmenet nem igazán tetszik, bár ez lehet azért is mert, a váltás után hangosabb a zene, egy kicsit túl zsúfolt nekem. Meg talán hosszú, szerintem rövidebb átmenettel nem lenne ilyen sok. Viszont a Waka Waka végén a váltás nagyon jó. Na az már ott van. Ilyeneket akarok. Smile
Na mire leírogattam akkorára meg tettél be egy javított verziót. Így már sokkal jobb az egész. Az üzi első része tárgytalan. Smile
Válasz idézéssel
2010-08-19, 13:26,
Üzenet: #25
Akkor okés. Mert én is utólag hallottam csak, ahogy kimentette. Nem nagyon szoktam MixMeisterezni, de akkor ezt a tapasztalatomat megosztom: hogy van benne limiter, ami mentéskor aktiválódik. Tehát ha a mixelésed közben az egyik zene halkabb, a másik sokkal hangosabb, hagyd rá, majd mentéskor megoldja. A többit bízd az érzésedre. Smile
Válasz idézéssel
2010-08-19, 16:42,
Üzenet: #26
Köszi utána nézek annak is.
Válasz idézéssel

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Mico próbálkozása Mico-AK47 1 1,079 2013-10-12, 08:35
Utolsó üzenet: Mico-AK47
  Max Adren próbálkozása Max Adren 18 5,019 2010-01-01, 16:16
Utolsó üzenet: The Convicted

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás