Raxi próbálkozása
2010-08-16, 16:18, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-20, 00:04 - {2}. Szerkesztette: Raxi.)
Üzenet: #1
Smile  Raxi próbálkozása
http://soundcloud.com/raxi/felkesz
Válasz idézéssel
2010-08-16, 17:39,
Üzenet: #2
RE: Raxi próbálkozása
Ez egész jó volt köszi!
nem mintha teccene LadyGaGa vagy a többi popos szuperdal, de ahogy összeraktad, abban lehetett érezni a "lendületet". Egyébként nemrég kaptam kézhez egy '90-es évek megamix videót - abban hasonló válogatás volt csak még durvább váltásokkal : kábé félpercenként jött az új szám Smile
Válasz idézéssel
2010-08-16, 18:15,
Üzenet: #3
(2010-08-16, 17:39)SoftSynth.hu_Arpad Írta: Ez egész jó volt köszi!
nem mintha teccene LadyGaGa vagy a többi popos szuperdal, de ahogy összeraktad, abban lehetett érezni a "lendületet". Egyébként nemrég kaptam kézhez egy '90-es évek megamix videót - abban hasonló válogatás volt csak még durvább váltásokkal : kábé félpercenként jött az új szám Smile

Köszi.
Majd még a mai nap folyamán felteszek egy másik válogatást. Remélem azt is meghallgatjátok. Azt a 80-as évek slágereiből válogattam.
A barátnőmnek próbálok meg aerobikra zenéket összevágni. Ezek az első alkotásaim. De rendesen el is kenődtem, kezdőként vágtam bele. A programot is most láttam először, és minimális angol tudással. Nem egyszerű. Smile
De azért van benne egy két jól sikerült vágás, de még nem az igazi. Sokat kellene vele foglalkoznom, meg a programot megtanulni kezelni rendesen, hogy tökéletesek legyenek az átmenetek.
Válasz idézéssel
2010-08-16, 18:23,
Üzenet: #4
Én Sony Soundforge-val csinálgattam anno ilyeneket!
Nekem az bejött! Amit Te használsz azt nem ismerem.
Esetleg az átmenetekhez rakhatnál valami effektet ha mást nem.. és nem lenne olyan feltűnő a váltás! Smile

Hali!
Válasz idézéssel
2010-08-16, 18:28,
Üzenet: #5
(2010-08-16, 18:23)djbass86 Írta: Én Sony Soundforge-val csinálgattam anno ilyeneket!
Nekem az bejött! Amit Te használsz azt nem ismerem.
Esetleg az átmenetekhez rakhatnál valami effektet ha mást nem.. és nem lenne olyan feltűnő a váltás! Smile

Hali!

Köszi a véleményed.
A MixMeister Fusionnal próbálkozok. Tudsz valami megoldást hogy melyik progival a legjobb és közben egyszerű is legyen az effektezés?
Válasz idézéssel
2010-08-16, 18:32, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-16, 18:42 - {2}. Szerkesztette: djbass86.)
Üzenet: #6
2006-ban kezdtem az Fl-studióval szórakázni, akkor még csak ilyenekre használtam, amit Te is csináltál! Mivel mást nem is nagyon tudtam akkor még vele! Tongue
Feltöltök egy számot, belinkelem és megmutatom akkor milyet csináltam vele!
Muszáj volt, mert az akkori telómra nem fért sok zene és a kedvenceimet minél rövidebbre össze kellett vágnom! Smile amint meg van belinkelem!
http://soundcloud.com/djbass86/dj-bass-t...-year-2006

Nah igen a címe kicsit furának tűnhet, de épp szilveszter után csináltam Big Grin

Fl-el mindent meglehet szerintem ami a zenével kapcsolatos!
Szerintem egyszerű is használni, az effektezés meg főként egyszerű!
Legalábbis Én így gondolom, tegyél próbát szerintem! Smile
Válasz idézéssel
2010-08-16, 18:42, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-16, 19:04 - {2}. Szerkesztette: Raxi.)
Üzenet: #7
Oké, köszi.
Az Fl studiót is próbálgattam, de az nekem még bonyolult. Smile
Nem jöttem még rá hogy mit, hogyan, és hol szerkeszthetek.
Azt viszont látom rajta hogy komoly tudású program. Na majd neki veselkedek
Véleményed szerint jobb mint a Sony Sound?
Válasz idézéssel
2010-08-16, 19:08,
Üzenet: #8
Üdv! meghallgattam ezt a "félkész"-t jó lett, grat hozzá. Nos, szerintem is az FL a legkönnyebb progi ami még elég szabadságot ad a zenéléshez, bár a későbbiekben ha már bele jössz ez sem lesz elég, de kezdetnek teljesen jó, egyszerű, csak ajánlani tudom!

További sikerest!
Válasz idézéssel
2010-08-16, 19:13,
Üzenet: #9
(2010-08-16, 18:42)Raxi Írta: Oké, köszi.
Az Fl studiót is próbálgattam, de az nekem még bonyolult. Smile
Nem jöttem még rá hogy mit, hogyan, és hol szerkeszthetek.
Azt viszont látom rajta hogy komoly tudású program. Na majd neki veselkedek
Véleményed szerint jobb mint a Sony Sound?

Hát a kettő nem ugyan az,mert a Sony az inkább hang vágásra való, persze ezért is mondtam,hogy jó vele számokat így összeillesztgetni!
Az Fl meg persze a komolyabb, abba azért zenét lehet csinálni mégis, nem csak mixeket! Smile Nekem mindkettő a legjobb abba amire valók!

Van sok program, ha van időd próbálgasd őket,egyszer megtudod mi a legjobb neked!

Hali! Smile
Válasz idézéssel
2010-08-16, 19:26,
Üzenet: #10
(2010-08-16, 19:08)Tom Leiden Írta: Üdv! meghallgattam ezt a "félkész"-t jó lett, grat hozzá. Nos, szerintem is az FL a legkönnyebb progi ami még elég szabadságot ad a zenéléshez, bár a későbbiekben ha már bele jössz ez sem lesz elég, de kezdetnek teljesen jó, egyszerű, csak ajánlani tudom!

További sikerest!

Hali
Kösz a véleményed.
Válasz idézéssel

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Mico próbálkozása Mico-AK47 1 1,059 2013-10-12, 08:35
Utolsó üzenet: Mico-AK47
  Max Adren próbálkozása Max Adren 18 4,946 2010-01-01, 16:16
Utolsó üzenet: The Convicted

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás